ZuluTrade عملیات خود را در موریس آغاز کرد

● توزیع محصولات مالی

رهبر تجارت اجتماعی ZuluTrade با افزودن خدمات مدیریت ثروت، عرضه خود را در بازار گسترش می دهد. ZuluTrade به عنوان بخشی از گروه شرکت های Finvasia، تأییدیه کمیسیون خدمات مالی (FSC) موریس (شماره مجوز IK21000018) را برای ارائه خدمات مدیریت ثروت دریافت می کند.

تحت این مجوز جدید، شرکت مالی می تواند موارد زیر را ارائه دهد:

● فروشنده سرمایه گذاری (نماینده خدمات کامل از جمله پذیره نویسی)

● مشاور سرمایه گذاری (مشاوره امور مالی شرکتی)

بازدید کنید ZuluTrade برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و ارائه خدمات گسترده آن.

تاجیندر ویرک، بنیانگذار فینوازیا و مدیر عامل شرکت زولو ترید، وقتی در مورد فرصت هایی که ZuluTrade با صدور مجوز موریس دنبال خواهد کرد، گفت: “ZuluTrade مسیر و مأموریت رشد واضحی دارد و آن ساده و اجتماعی کردن مدیریت ثروت است که در همه دسته ها قابل دسترسی است. از سرمایه گذاران فناوری کارگزار-آگنوستیک ما دسترسی به طیف گسترده‌ای از بازارها و پیشنهادهای استراتژی آماده را فراهم می‌کند و به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد در مورد پلتفرم یا کارگزاری که می‌خواهند از آن استفاده کنند، آزادی انتخاب داشته باشند. این مزیت اصلی ما نسبت به رقبا است.»

در سطح سازمانی، ZuluTrade همچنین دارای ارزش پیشنهادی برای کارگزاران است که به آنها اجازه می دهد تا با پیوستن به شبکه خود، نقاط عمودی جدید را کشف کنند. با توجه به تطبیق پذیری فناوری ZuluTrade، هر کارگزاری که بر روی زیرساخت های MT4، MT5، ActTrader یا XOH کار می کند، می تواند به طور خودکار خدمات مدیریت ثروت اجتماعی ZuluTrade را بدون هیچ محدودیتی به مشتریان خود ارائه دهد.

بخوانید:  کره شمالی یک موشک بالستیک میان برد یا بلندتر شلیک کرد

● مجوز مشاور سرمایه گذاری (نامحدود).

FSC مجوز بانکداری سرمایه گذاری را به Finvasia Capital Limited در ژانویه 2023 اعطا کرد که این مجوز برای شرکت های گروه از جمله ZuluTrade نیز اعمال می شود. این یکی دیگر از تاییدیه های قابل توجه برای خدمات مالی گروه Finvasia و یک دستاورد قابل توجه برای ZuluTrade است.

تحت این وضعیت مجوز، ZuluTrade مدیریت ثروت اجتماعی و خدمات تجارت اجتماعی خود را ارائه می دهد. همه سرمایه گذاران، صرف نظر از پلتفرم موجود یا کارگزاری که استفاده می کنند، از مجموعه ای از ابزارها و منابعی که ZuluTrade ارائه می دهد سود خواهند برد:

● دسترسی به طیف وسیعی از استراتژی ها با قابلیت دنبال کردن و کپی کردن آنها

● فید اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن ایده های تجاری و تعامل با محتوای مرتبط با تجارت

● توانایی منحصربه‌فرد برای بک‌آزمایی، تنظیم و راه‌اندازی استراتژی‌های خود و به اشتراک گذاشتن آنها با جامعه (برای معامله‌گران حرفه‌ای)

● Trading Automator و خیلی چیزهای دیگر

یکی از بنیانگذاران گروه Finvasia و CMD Sarvjeet Virk گفت: «مجوز FSC نقطه عطف مهمی در نقشه راه ZuluTrade است و افق های رشد جدیدی را برای شرکت باز می کند. با توجه به مجوز بانکداری سرمایه گذاری Finvasia که توسط تنظیم کننده موریس اعطا شده است، برای همه برندهای ما از جمله ZuluTrade نیز اعمال می شود.

بیانیه احتیاطی: معامله در ابزارهای مالی مستلزم خطر زیان قابل توجهی است.


منبع: https://www.forexlive.com/Education/zulutrade-launches-operations-in-mauritius-20230323/

● مدیریت دارایی

● تنوع ابزارها: سهام، فارکس، شاخص‌ها، ارزهای دیجیتال، کالاها