XAUUSD در میان بازگشت قبل از NFP به مانع 1662 دلاری چشم می‌زند – آشکارساز تلاقی

fxsorginal

درباره آشکارساز تلاقی های فنی

با این حال، باند میانی Bollinger در یک روز، در حدود 1654 دلار، به نظر می رسد که از روند صعودی فوری قیمت محافظت کند.

همچنین لازم به ذکر است که صعود شمش به بیش از 1662 دلار در را برای آستانه 1700 دلار باز می کند.

TCD (تکنیکال تلاقی آشکارساز) ابزاری برای مکان یابی و اشاره به سطوح قیمتی است که در آن تراکم اندیکاتورها، میانگین های متحرک، سطوح فیبوناچی، نقاط محوری و غیره وجود دارد. اگر یک معامله گر کوتاه مدت هستید، ورود پیدا خواهید کرد. امتیاز برای استراتژی های ضد روند و شکار چند نقطه در یک زمان. اگر یک معامله گر میان مدت تا بلندمدت هستید، این ابزار به شما امکان می دهد از قبل سطوح قیمتی را بدانید که در آن یک روند میان مدت تا بلندمدت ممکن است متوقف شود و استراحت کند، کجا موقعیت ها را کاهش دهید یا کجا را افزایش دهید. اندازه موقعیت

قیمت طلا همچنان در قیمت پیشنهادی خود باقی می‌ماند در حالی که بیشترین افزایش روزانه تا کنون را در دو هفته اخیر به ثبت رسانده است. با افزایش شدید روز جمعه، قیمت شمش هر هفته از قرمز به سبز تغییر کرد.

با این حال، گاوهای XAUUSD در میان انتظارات تورمی ضعیف ایالات متحده و داده های مختلط ایالات متحده که بر دلار تاثیر می گذارد، امیدوار هستند. علاوه بر این، انتظارات برای کاهش محدودیت‌های فعالیت ناشی از کووید در چین و اخباری که حاکی از بسته شدن زودهنگام بازرسی‌های حسابرسی ایالات متحده در چین است نیز اخیراً به نفع ریسک‌پذیری بوده است.

بخوانید:  7 عادات بسیار کارآمد بورس


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gold-price-forecast-xauusd-eyes-1-662-hurdle-amid-pre-nfp-rebound-confluence-detector-202211040626

همچنین بخوانید: پیش‌بینی قیمت طلا: به نظر می‌رسد XAUUSD یک معامله جهشی است و NFP ایالات متحده در پیش است

قیمت طلا: سطوح کلیدی برای تماشا

  • قیمت طلا همچنان در پایین ترین سطح خود باقی می ماند و بیشترین افزایش روزانه را در دو هفته اخیر به ثبت رسانده است.
  • ادغام قبل از NFP به سرفصل های ریسک مثبت پیرامون چین می پیوندد تا گاوهای XAUUSD را خشنود کند.
  • گاوها به مقاومت کلیدی نزدیک می‌شوند اما در میان شرط‌بندی‌های جنگ‌طلب فدرال رزرو مطمئن نیستند که از آن عبور کنند.

در همین حال، فروشندگان ممکن است منتظر یک شکست واضح 1638 دلاری برای در دست گرفتن کنترل باشند که شامل 50-HMA، 5-DMA و پایین ترین سطح هفتگی قبلی است.

با این حال، بازدهی خزانه داری ایالات متحده همچنان قوی است و لفاظی های جنگ طلبانه بانک های مرکزی جهانی، نه تنها از سوی فدرال رزرو، خرس های طلا را نسبت به حقوق و دستمزدهای غیرکشاورزی بسیار مهم (NFP) امیدوار نگه می دارد.

پس از آن، یک جریان روان به سمت پایین اخیر نزدیک به 1616 دلار را نمی توان رد کرد.

در اینجا نحوه ظاهر آن بر روی ابزار است

آشکارساز تلاقی فنی نشان می دهد که قیمت طلا فراتر از حمایت های کوچک شناور است در حالی که به مقاومت کلیدی در اطراف 1662 دلار نزدیک می شود که شامل فیبوناچی 61.8 درصد یک ماهه و 200-SMA در چهار ساعت است. همچنین افزایش قدرت به سطح فیبوناچی 38.2٪ در یک ماه است.

بخوانید:  GBP/USD با توجه به به تعویق انداختن جلسه BOE، داده های بریتانیا، تورم ایالات متحده، قیمت پیشنهادی ملایم زیر 1.1650 باقی می ماند.