XAUUSD بعید است از پایین ترین سطح – Commerzbank حرکت کند

طلا با وجود لحن جنگ طلبانه فدرال رزرو به سمت 1650 دلار صعود کرد. با این حال، استراتژیست های Commerzbank گزارش می دهند که بهبود در حال متوقف شدن است.

طلا در پی اظهارات جنگ طلبانه رئیس فدرال رزرو تحت فشار قرار گرفت

به طور کلی، جلسه FOMC بیش از آنچه انتظار می‌رفت، تندروانه‌تر بود، که پس از آن در انتظارات بالاتر نرخ بهره و افزایش ارزش دلار منعکس شد و در نهایت باعث کاهش قیمت طلا شد. مدت کوتاهی قبل از رسیدن به پایین ترین سطح سالانه خود، طلا یک چرخش را انجام داد و دوباره شروع به صعود کرد، اگرچه گزارش امروز بازار کار ایالات متحده می تواند ترمزهایی را برای بهبود مجدد آن ایجاد کند.

جی پاول، رئیس فدرال رزرو تاکید کرد که سرعت افزایش نرخ دیگر چندان مهم نیست و سوال کلیدی سطحی است که در نهایت نرخ بهره در آن به اوج می رسد. و اعضای فدرال رزرو اکنون بر این باورند که به نظر می رسد بالاتر از آنچه در سپتامبر تصور می کردند باشد.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gold-price-forecast-xauusd-unlikely-to-move-much-further-from-the-lows-commerzbank-202211041105

“هدف فدرال رزرو این است که نرخ های بهره واقعی را به محدوده مثبت برساند. این بدان معناست که تا زمانی که نرخ تورم به زیر آن نزول نکند، نرخ کلیدی در سطح بالایی باقی خواهد ماند.

ببینید – پیش‌نمایش NFP: پیش‌بینی‌های 10 بانک بزرگ، رشد شغلی قابل توجه بیشتر

بخوانید:  در رای سیزدهم، کاندیدای سومی برای ریاست مجلس معرفی نشد