XAU/USD همچنان آماده به چالش کشیدن 1833 دلار پیش از داده های ایالات متحده است – Confluence Detector

قیمت طلا در حال تثبیت رشدهای عظیم روز سه شنبه است که بسیار بالای 1810 دلار است، زیرا گاوها قبل از از سرگیری روند صعودی نفسی می کشند. دلار آمریکا پس از فروش قبلی ناشی از حرکت غیرمنتظره بانک ژاپن (BoJ) که بازارها را متزلزل کرد و دلار آمریکا را در کنار جفت USD/JPY در هم شکست، تلاش می کند جهش ملایمی داشته باشد. BoJ به طور غیرمنتظره ای محدوده هدف خود را برای بازده اوراق قرضه 10 ساله دولت ژاپن افزایش داد و موج فروش گسترده ای را در اوراق قرضه و سهام در سراسر جهان به راه انداخت. هرج و مرج بازار و جریان های کاهش ریسک ناشی از آن نیز به قیمت طلا کمک کرد تا افزایش قابل توجهی داشته باشد در حالی که افزایش مداوم بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده تهدیدی برای صعود بیشتر این فلز درخشان است. با تصمیم نهایی سیاستی از سوی بانک مرکزی بزرگ، بانک مرکزی آمریکا، سرمایه گذاران خود را برای شرایط ضعیف بازار در آستانه تعطیلات آخر هفته کریسمس آماده می کنند. اگرچه اطلاعات روز جمعه کالاهای بادوام ایالات متحده و تورم PCE مشوق های معاملاتی را ارائه می دهد.

پذیرش بالاتر از دومی برای شروع یک صعود جدید به 1833 دلار، جایی که نقطه محوری R1 یک ماهه و نقطه محوری R1 یک روزه با هم تلاقی می‌کنند، حیاتی است.

سقف نزولی بعدی در فیبوناچی 38.2% یک روزه در 1808 دلار پیش بینی شده است، که در زیر آن فیبوناچی بحرانی 61.8% یک هفته در 1806 دلار به چالش کشیده خواهد شد.

بخوانید:  آلمان از بسته 65 میلیارد یورویی برای یارانه بهای انرژی رونمایی کرد

در جنوب، فیبوناچی 61.8 درصد یک روزه با قیمت 1800 دلار به عنوان آخرین راه حل برای گاوهای نر طلا در نظر گرفته خواهد شد.

در اینجا نحوه ظاهر آن بر روی ابزار است

TCD (تکنیکال تلاقی آشکارساز) ابزاری برای مکان یابی و اشاره به سطوح قیمتی است که در آن تراکم اندیکاتورها، میانگین های متحرک، سطوح فیبوناچی، نقاط محوری و غیره وجود دارد. اگر یک معامله گر کوتاه مدت هستید، ورود پیدا خواهید کرد. امتیاز برای استراتژی های ضد روند و شکار چند نقطه در یک زمان. اگر یک معامله گر میان مدت تا بلندمدت هستید، این ابزار به شما امکان می دهد از قبل سطوح قیمتی را بدانید که در آن یک روند میان مدت تا بلندمدت ممکن است متوقف شود و استراحت کند، کجا موقعیت ها را کاهش دهید یا کجا را افزایش دهید. اندازه موقعیت


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gold-price-forecast-xau-usd-remains-poised-to-challenge-1-833-ahead-of-us-data-confluence-detector-202212210227

  • قیمت طلا در حال تثبیت بازگشت روز جمعه در میان جو متفاوت بازار در روز دوشنبه است.
  • چشم‌انداز نادرست فدرال‌رزرو، مشکلات ناشی از کووید در چین نتوانست گاوهای دلار آمریکا را تحت تأثیر قرار دهد.
  • بازدهی خزانه داری آمریکا افزایش یافت و قیمت طلا را محدود کرد. آیا 1800 دلار را پس خواهد گرفت؟

همچنین بخوانید: قیمت و حق بیمه فلزات گرانبها به کجا می رود؟

قیمت طلا: سطوح کلیدی برای تماشا

آشکارساز تلاقی فنی نشان می‌دهد که قیمت طلا با مقاومتی جزئی در 1819 دلار، SMA10 یک ساعته روبرو می‌شود، که بالاتر از آن گاوها برای غلبه بر همگرایی بالاترین روز قبل و نقطه محوری S1 یک هفته‌ای در 1821 دلار به سختی غلبه خواهند کرد. .

بخوانید:  کاخ سفید: جلسات سقف بدهی در چند روز گذشته سازنده بوده است

از طرف دیگر، فیبوناچی 23.6% یک روزه به قیمت 1812 دلار به نجات خریداران طلا می‌آید، در صورتی که روند اصلاحی افزایش یابد.

fxsorginal

درباره آشکارساز تلاقی های فنی