XAU/USD قبل از سیاست فدرال رزرو در یک منطقه نمودار می ماند

خوب، گزینه تهدید شده 100 واحد پایه (bps) خارج از تصویر است زیرا شاخص های اقتصادی ایالات متحده به فدرال رزرو قدرت نمی دهد که بدون تردید وارد عمل شود. با این حال، گزینه افزایش نرخ 75 واحد بر ثانیه هنوز در راه است و احتمالاً دیکته می شود. این ممکن است نرخ بهره را به 2.25-2.50٪ افزایش دهد.

همچنین، شاخص دلار آمریکا (DXY) ساختار توزیع موجودی را پس از یک اصلاح خفیف در فضای باز تکرار می کند. DXY در روز سه‌شنبه شاهد یک حرکت صعودی محض بود زیرا سرمایه‌گذاران قبل از اظهارنظر جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد نرخ‌های بهره و راهنمایی‌های بیشتر، محتاطانه رفتار کردند.

در همین حال، معاملات آتی S&P500 پس از نمایش زیان در روز سه‌شنبه، یک شبه رشد کردند. این ممکن است از دارایی های درک شده از ریسک پشتیبانی کند و DXY ممکن است یک شکست نزولی را نشان دهد.

تحلیل تکنیکال طلا

همچنین، شاخص قدرت نسبی (RSI) (14) در محدوده 40.00-60.00 در نوسان است، که نشان می دهد دارایی در انتظار یک محرک بالقوه برای یک حرکت قاطع است.

نمودار ساعتی طلایی

قیمت طلا (XAU/USD) قلمرو خود را مشخص کرده است و به سطوح احترام می گذارد زیرا سرمایه گذاران منتظر اعلام تصمیم فدرال رزرو (فدرال رزرو) برای تصمیم گیری آگاهانه درباره نرخ بهره هستند. این فلز گرانبها در محدوده 1716 تا 1720 دلار حراج می شود و احتمالاً در حاشیه باقی خواهد ماند.

  • در حالی که سرمایه گذاران منتظر سیاست های فدرال رزرو هستند، قیمت طلا در محدوده 4 دلار حرکت می کند.
  • کاهش رشد شاخص های اقتصادی ایالات متحده نشان می دهد که گزینه افزایش 1 درصدی نرخ بهره توسط فدرال رزرو عملی نیست.
  • معاملات آتی S&P500 پس از نمایش زیان در روز سه‌شنبه، دوباره رشد کرده‌اند و ممکن است دوباره ریسک‌پذیری را تقویت کنند.

در مقیاس ساعتی، قیمت طلا در یک الگوی مثلث نزولی حراج می شود. خط روند نزولی الگوی انقباض نوسانات از بالاترین سطح 22 جولای در 1739.37 دلار قرار گرفته است. در حالی که حمایت افقی از 22 جولای به 1712.94 دلار می رسد. قیمت طلا با میانگین متحرک نمایی 20 دوره ای (EMA) در 1718.70 دلار همپوشانی دارد که نشان دهنده تثبیت آینده است.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gold-price-forecast-xau-usd-stays-in-a-charted-territory-ahead-of-fed-policy-202207270317