XAU/USD در یک هفته نزولی به 1615 دلار و 1607 دلار نگاه می کند – آشکارساز تلاقی

نقطه محوری یک روزه S1 با قیمت 1618 دلار می تواند به کمک خریداران قبل از حمله به پایین ترین قیمت ماه قبل یعنی 1615 دلار بیاید.

Technical Confluence Detector نشان می‌دهد که قیمت طلا به‌رغم افزایش مجدد، احتمالاً به پایین‌تر از 1623 دلار در روز گذشته می‌رسد.

TCD (تکنیکال تلاقی آشکارساز) ابزاری برای مکان یابی و اشاره به سطوح قیمتی است که در آن تراکم اندیکاتورها، میانگین های متحرک، سطوح فیبوناچی، نقاط محوری و غیره وجود دارد. اگر یک معامله گر کوتاه مدت هستید، ورود پیدا خواهید کرد. امتیاز برای استراتژی های ضد روند و شکار چند نقطه در یک زمان. اگر یک معامله گر میان مدت تا بلندمدت هستید، این ابزار به شما امکان می دهد از قبل سطوح قیمتی را بدانید که در آن یک روند میان مدت تا بلندمدت ممکن است متوقف شود و استراحت کند، کجا موقعیت ها را کاهش دهید یا کجا را افزایش دهید. اندازه موقعیت


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gold-price-forecast-xau-usd-eyes-1-615-and-1-607-amid-a-down-week-confluence-detector-202210211036

بالاتر از این، قیمت فیبوناچی 61.8% یک روزه در 1637 دلار برای خریداران XAU یک مهره سخت خواهد بود.

در اینجا نحوه ظاهر آن بر روی ابزار است

قیمت طلا در حال آزمایش تعهدات صعودی نزدیک به پایین‌ترین حد در سال 2022 در مسیر رسیدن به آستانه 1600 دلار در هفته جدید است. فدرال رزرو پیش از تصمیم خود برای افزایش نرخ بهره در 2 نوامبر وارد دوره خاموشی شد. بنابراین، سخنرانی‌های اخیر سیاست‌گذاران فدرال رزرو و کاهش غافلگیرکننده داده‌های مطالبات بیکاری ایالات متحده تأثیر قابل‌توجهی بر انتظارات تهاجمی افزایش نرخ بهره فدرال رزرو داشت. بازدهی خزانه داری ایالات متحده از سقف عبور کرد و سپس دلار را به سمت شمال سوق داد و فلز را زیر اتوبوس انداخت. افزایش سهموی جفت USD/JPY بر اساس واگرایی سیاست ها نیز به نفع دلار است. طلا به سمت دومین کاهش هفتگی متوالی پیش می رود، زیرا هزینه های بالاتر وام گیری همچنان باعث کاهش قیمت فلز بی بازده می شود. اکنون همه نگاه ها به سمت مجموعه جدیدی از داده های اقتصادی سطح بالای ایالات متحده است که قرار است در هفته آینده منتشر شوند.

از طرف دیگر، قیمت طلا باید بالاتر از محل تلاقی فیبوناچی 23.6% یک روزه و SMA5 چهار ساعته در 1628 دلار در زمان بهبودی خود پذیرفته شود. مانع قدرتمند بعدی در فیبوناچی 38.2% یک روزه در 1632 دلار مشاهده می شود.

همچنین بخوانید: پیش‌بینی قیمت طلا: XAU/USD منتظر شکست پایدار به زیر 1615 دلار است زیرا بازدهی در حال افزایش است

قیمت طلا: سطوح کلیدی برای تماشا

fxsorginal

درباره آشکارساز تلاقی های فنی

یک وقفه پایدار پایین تر از دومی، نزولی را به سمت سقف بحرانی در نقطه محوری S1 یک ماهه در 1607 دلار باز می کند. قبل از آن، نقطه محوری S2 یک روزه با قیمت 1609 دلار می تواند پشتیبانی موقت را ارائه دهد.

  • در بحبوحه افزایش بازدهی خزانه داری، قیمت طلا در مسیر دومین کاهش هفتگی متوالی قرار دارد.
  • دلار آمریکا با شرط‌بندی ریسک‌گریزی و افزایش نرخ‌های تهاجمی فدرال رزرو به بازی بازمی‌گردد.
  • مسیر XAU/USD با کمترین مقاومت همچنان در مسیر نزولی قرار دارد و چشم به 1607 دلار است.