XAG/USD با ظهور دوجی کاهش می‌یابد، در حالی که شاخص‌ها حکایت از عقب‌نشینی بالقوه دارند


منبع: https://www.fxstreet.com/news/silver-xag-usd-drops-as-a-doji-emerge-while-indicators-suggest-a-potential-pullback-202304212104

برعکس، XAG/USD می‌تواند پشتیبانی سریع دوم فوریه را با قیمت 24.63 دلار آزمایش کند و بلافاصله متعاقبا متحرک نمایی 20 روزه را به دنبال داشته باشد. اگر شاخص قدرت نسبی (RSI) به کاهش خود ادامه دهد، همانطور که از شش روز پیش تاکنون انجام شده است، آزمایش رقم 24.00 دلار در کارت است. خطرات نزولی همچنان در EMA 50 روزه در چشم است

کارت روزانه XAG/USD

نمودار روزانه XAG/USD

اگر XAG/USD بالاترین قیمت 20 آوریل را در 25.49 دلار کاهش دهد، می تواند افزایش رالی را تا بالاترین سطح YTD 26.08 دلار تشدید کند. نقض این مورد اخیر، بالاترین قیمت سال گذشته را در 26.95 دلار نشان می دهد، که کمتر از رقم 27.00 دلار است.

XAG/USD همچنان به سمت بالا حرکت می‌کند، اگرچه روزهای متوالی زیان‌هایی را به همراه داشت که منجر به حرکت قیمت در روز پنجشنبه شد، که یک Doji را چاپ کرد و به دنبال آن یک کندل نزولی در آستانه بسته شدن به پایین‌تر از 25.06 دلار در 20 آوریل بود. با این حال، روند صعودی همچنان ادامه دارد، مگر اینکه XAG/USD به زیر نقطه تلاقی 19 آوریل و میانگین متحرک نمایی 20 روزه در حدود 25.58/65 دلار سقوط کند.


اشتراک گذاری:

  • قیمت نقره پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه بر اساس داده های اقتصادی خوش بینانه ایالات متحده، عقب نشینی کرد.
  • شتاب صعودی برای XAG/USD علیرغم زیان های اخیر باقی مانده است.
  • XAG/USD ممکن است کاهش یابد، مگر اینکه بالاتر از سطح حمایت بحرانی باقی بماند.

قیمت نقره پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه 25.37 دلار که آخرین بار در حدود 25.05 دلار مشاهده شد، کاهش یافت، زیرا بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده به دنبال داده های اقتصادی خوش بینانه ایالات متحده افزایش یافت. در زمان نگارش این مقاله، XAG/USD با 0.83 درصد کاهش با 25.05 دلار معامله می شود.

تحلیل قیمت XAG/USD

بخوانید:  لبه های دلار در جریان های پناهگاه امن بالاتر می رود. احتیاط قبل از حقوق و دستمزد توسط Investing.com