WTI کنترل را زیر نگرانی های شکاف تقاضا در دست می گیرد

بعدی فردا در ساعت 1 بعد از ظهر به وقت شرقی گزارش هفتگی بیکر هیوز از تعداد دکل ها خواهد بود.

تحلیل تکنیکال WTI

تحلیلگران TD Securities خاطرنشان کردند که تولید ناخالص داخلی واقعی در سه ماهه اول با کاهش سرعت 1.1 درصدی کیفیت QQ در سه ماهه اول پیشرفت کرد و فعالیتی که اولین رشد زیر روند خود را از سه ماهه دوم سال 2022 نشان داد. رشد سه ماهه اول کمتر از انتظارات اجماع 1.9% بود، اما تا حد زیادی مطابق با پیش‌بینی 1.2% ما بود. در شرایط افزایش عدم اطمینان، ما همچنان به دنبال فعالیت برای پیشرفت با سرعت پایین تر از روند تا پایان سال هستیم و رکود احتمالاً در سه ماهه چهارم 2023 آغاز می شود.»

در حالی که زیر مقاومت شکاف است، قیمت در سمت جلوی خط روند نزولی است. تصحیح فیبوناچی 38.2% قبلاً در نمودارهای 4 ساعته انجام شده است. با این حال، حمایت‌های زیادی وجود دارد که باعث می‌شود بازار به شکلی جانبی به‌هم ریخته شود:

«با این حال،» تحلیلگران توضیح دادند، «داده های قوی قیمت مصرف کننده همچنان بر چسبندگی تورم اساسی تأکید می کند.»

با این وجود، داده‌های ضعیف اقتصادی همچنان نگرانی‌های تقاضا را افزایش می‌دهد و رکود در ایالات متحده می‌تواند باعث نگرانی تقاضا در سایر کشورهای OECD شود. در همین حال، کاهش تولید اوپک پلاس از اول ماه مه اعمال خواهد شد. امروز هیثم الغیس، دبیر کل اوپک، گفت که این گروه به دنبال مدیریت قیمت ها نیست، بلکه بر اساس گزارش ها بر روی اصول بازار تمرکز دارد.

بخوانید:  افزایش پوند با کاهش نرخ دلار توسط رویترز

WTi شکافی را که پس از کاهش غیرمنتظره 1.1 میلیون بشکه ای تولید اوپک پلاس در نمودارها ثبت شده بود، کاهش داد. با این حال، پس از اینکه ایالات متحده گزارش داد تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول خود کمتر از حد انتظار افزایش یافته است، نگرانی های تقاضا در روز پنجشنبه افزایش یافت.


اشتراک گذاری:

  • خرس های WTI در بازار کمتر از شکاف هستند.
  • نگرانی های تقاضا باعث کاهش قیمت نفت شده است.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/wti-bears-taking-control-below-the-gap-on-demand-concerns-202304271921

وست تگزاس اینترمدیت، وست تگزاس اینترمدیت، وست تگزاس اینترمدیت، حدود 0.6 درصد افزایش یافته است و تاکنون در محدوده ای بین 75.24 تا 74.08 دلار بوده است. پس از دو روز زیان که قیمت‌ها را به پایین‌ترین حد از اواخر مارس کاهش داد، طلای سیاه در یک فشار کوتاه کوتاه دوباره رو به بهبود است.