USD/CAD در روز مثبت می شود و به 1.3800 نزدیک می شود

دلار آمریکا پس از رسیدن به پایین ترین سطح جلسه در 1.3685 در اوایل روز پنجشنبه، به شدت افزایش یافت. این جفت ارز با کاهش ریسک ریسک ناشی از استعفای لیز تراس، نخست وزیر بریتانیا، تقویت شد و در نمودارهای روزانه مثبت شد و تاکنون به منطقه 1.3775 رسیده است.

دلار کانادا با کاهش قیمت نفت کاهش می یابد


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-cad-turns-positive-on-the-day-and-approaches-13800-202210201940

علاوه بر این، پس از کاهش اثر استعفای تراس، بازار تمرکز خود را به جلسه سیاست پولی آتی فدرال رزرو تغییر داده است. انتظار می رود که فدرال رزرو برای چهارمین بار متوالی در ماه نوامبر نرخ بهره را 0.75 درصد افزایش دهد که این امر به عنوان بادی برای دلار آمریکا عمل می کند.

قیمت‌های نفت خام که اوایل امروز افزایش یافته بود، در معاملات بعدازظهر روز پنج‌شنبه در ایالات متحده کاهش یافت. نفت WTI نزدیک به 3 درصد عقب نشینی کرده و به زیر 85.00 دلار رسیده است.

در جبهه اقتصاد کلان، داده های ایالات متحده در روز پنجشنبه نسبتا مثبت بوده است. مطالبات اولیه بیکاری در هفته 14 اکتبر کمتر از حد انتظار بودهفتم، در حالی که فروش خانه های موجود کمتر از حد انتظار کاهش یافته است.

انتظار می رود USD/CAD به سمت 1.40 حرکت کند – MUFG

  • دلار آمریکا از 1.3685 جهش کرده و به 1.3775 باز می گردد.
  • با کاهش قیمت نفت، دلار کانادا زمین خود را از دست می دهد.
  • USD/CAD به افزایش به سمت 1.40 – MUFG ادامه می دهد.

تحلیلگران ارز در MUFG ریسک را به سمت بالا می بینند و این جفت ارز به سمت 1.40 حرکت می کند.: BoC انتظار می رود که چرخه افزایش نرخ خود را زودتر از زمان به پایان برساند فدرال رزروبا توجه به اینکه بدهی خانوارها در کانادا بسیار افزایش یافته است، تا حدی منعکس کننده انتظارات است که اقتصاد کانادا نسبت به افزایش نرخ حساس تر از اقتصاد ایالات متحده است.

سطوح فنی برای تماشا