TPI آلمان، مانده حساب جاری منطقه یورو در دستور کار امروز است

در حال حاضر دلار در برابر ارزهای اصلی ثابت است، در حالی که استرالیا و کیوی در بحبوحه احساس ریسک کندتر و پس از گزارش مشاغل ضعیف استرالیا که قبلاً گزارش شده بود، عقب مانده اند. با نگاه به آینده، چیز زیادی برای پرت کردن حواس از رویه ها وجود نخواهد داشت، بنابراین انتظار داشته باشید که معاملات روی حالت ریسک متمرکز بماند و مراقب هرگونه مداخله ین توسط MOF باشید.

USD/JPY همچنان نقطه تمرکز است و معامله گران در مورد هر گونه بازی مداخله ای بالقوه در لبه بالایی قرار دارند، با این جفت ارز در حال حاضر روی 149.90 نشسته است.

از تیتر قبلی که چین در نظر دارد دوره قرنطینه ورودی خود را از 10 روز به 7 روز کاهش دهد، اندکی مهلت کوتاهی در بازارها وجود داشت. دلار پایین آمد، اما در بیشتر موارد خود را دوباره جمع‌آوری کرده است، زیرا سهام همچنان به سمت نزولی می‌چرخد در حالی که بازده اوراق پس از افزایش روز گذشته بالاتر است.

این همه برای جلسه پیش رو است. برای شما بهترین روزهای آینده را آرزو می کنم و در تجارت خود موفق باشید! در آنجا امن بمانید


منبع: https://forexlive.com/news/german-ppi-eurozone-current-account-balance-on-the-agenda-today-20221020/

به همان اندازه که تغییر چین ممکن است سیگنالی برای آغاز پایان سیاست کووید صفر آن باشد، من انتظار دارم قانونگذاران نبردی طولانی را انجام دهند. به هر حال، اگر اینطور باشد، پس از اینکه شی جین پیمایی کرد که موضع او در مقابله با همه‌گیری درست بوده است، از شی به پایین صعود خواهد کرد.

بخوانید:  موقعیت‌های خالص CFTC GBP NC انگلستان: 34.5-£ در مقابل 56.4-£

0600 GMT – ارقام PPI سپتامبر آلمان
0600 GMT – داده های تراز تجاری سپتامبر سوئیس
0645 GMT – فرانسه اعتماد تجاری اکتبر
0800 GMT – موجودی حساب جاری اوت منطقه یورو