Mullen Automotive با وجود خلق و خوی ترش به پیشرفت خود ادامه می دهد

نزدک: MULN در روز سه‌شنبه سرمایه‌گذاران را غافلگیر کرد و عملکرد بهتری نسبت به بازارهای گسترده‌تر داشت که باعث افزایش رکود آنها نسبت به هفته گذشته شد. سهام MULN با افزایش 3.02 درصدی، معاملات را در 0.64 دلار به پایان رساند. سهام پس از سمپوزیوم جکسون هول هفته گذشته کاهش یافتند زیرا هر سه شاخص اصلی برای سومین روز متوالی کاهش یافتند. رکود تقریباً به طور قطع بدان معنی است که بازارها در ماه آگوست با یک ماه زیان دیگر بسته خواهند شد. در مجموع، داوجونز 308 واحد پایه دیگر از دست داد، S&P 500 1.10 درصد افت کرد و NASDAQ 1.12 درصد کاهش را برای جلسه ثبت کرد.


سهام MULN

این مقاله را دوست دارید؟ با پاسخ دادن به این نظرسنجی ما را در بازخورد یاری کنید:


منبع: https://www.fxstreet.com/news/muln-stock-forecast-mullen-automotive-rebounds-amidst-another-losing-day-on-wall-street-202208311102میانگین صنعتی داوجونز 0.885 از دست داد و در 31511 قرار گرفت، در حالی که S&P 500 0.10 درصد کاهش یافت و روز را در 3982 به پایان رساند. در نهایت، نزدک کامپوزیت با 67 واحد کاهش در 11816 بسته شد.

  • نزدک: MULN با وجود عملکرد ضعیف وال استریت، روز چهارشنبه پیشرفت خود را تمدید کرد.
  • در میان ناآرامی‌های تسلا و تحویل خودروهای برقی چینی، سهام خودروهای برقی مختلط است.
  • مولن در زمانی که هزینه ها در حال افزایش است در آستانه ورود به یک بازار شلوغ است.

به روز رسانی: نزدک: MULN در روز چهارشنبه تقریباً 5 درصد افزایش یافت و روز را با 0.67 دلار به پایان رساند، بدون توجه به حال و هوای ناامیدکننده بازار که وال استریت را برای دومین روز متوالی به سمت قرمز فرو برد. گزارش ضعیف‌تر از پیش‌بینی‌شده مربوط به اشتغال آمریکا بر روحیه سرمایه‌گذاران تأثیر گذاشت. بررسی اصلاح شده ADP در مورد ایجاد مشاغل خصوصی در ماه اوت 132 هزار نفر را به ثبت رساند که بسیار کمتر از انتظارات بازار است.

بخوانید:  حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده کمتر از حد انتظار (240 هزار نفر) در ماه مارس: واقعی (236 هزار)

با اخبار سهام داغ همراه باشید!


سهام خودروهای برقی در روز سه‌شنبه متفاوت بود، اگرچه اکثر شرکت‌ها همچنان روند کاهشی داشتند. تسلا (NASDAQ:TSLA) با ادامه فروش پس از تقسیم سهام 3 به 1 شرکت در هفته گذشته، 2.50 درصد دیگر سقوط کرد. تسلا همچنین با اعتصاب غذا توسط مشتریان خود مواجه شد، زیرا به نظر می رسد ناآرامی هایی در بستر گرم خودروهای برقی نروژ وجود دارد. سایر سهام خودروهای برقی در حال کاهش عبارتند از: Rivian (NASDAQ:RIVN)، Lucid (NASDAQ:LCID) و Ford (NYSE:F). سهام خودروهای برقی چین قرار است روز پنجشنبه تحویل اوت را گزارش کنند و XPeng (NYSE:XPEV) و Li Auto (NASDAQ:LI) در روز سه‌شنبه در زیر آب قرار گرفتند، در حالی که Nio (NYSE:NIO) افزایش متوسطی داشت.

قیمت سهام مولن

پس از اعلامیه اخیر مولن در مورد آماده کردن خودروهای آزمایشی FIVE کراس اوور EV خود برای ماه اکتبر، زمان آن رسیده است که در نظر بگیریم که Mullen تا چه حد می تواند حتی به رقابت بپردازد. اکنون صنعت شلوغی است، و با توجه به اینکه خودروسازان قدیمی مانند تویوتا و جنرال موتورز (NYSE:GM) واقعاً تلاش می کنند، دیدن مولن در حال به دست آوردن سهم قابل توجهی از بازار در سراسر جهان دشوار است. فناوری باتری حالت جامد آن امیدوارکننده است، اما زمان نشان خواهد داد که چقدر می تواند در این بازار خوب عمل کند.