Mullen Automotive بازگشت خوبی را منتشر می‌کند و به 0.6 دلار می‌رسد

این مقاله را دوست دارید؟ با پاسخ دادن به این نظرسنجی ما را در بازخورد یاری کنید:


منبع: https://www.fxstreet.com/news/muln-stock-forecast-mullen-automotive-extends-declines-as-ev-sector-slips-lower-202208301104

از زمانی که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا آنچه را که اکثر فعالان بازار به آن مشکوک بودند، به صورت شفاهی بیان کرد، سهام در وضعیت عقب افتادند. انقباض کمی تهاجمی تأثیر منفی بر رشد اقتصادی خواهد داشت و منجر به درد خانوارها می شود. با این حال، بانک مرکزی مسیر فعلی خود را حفظ خواهد کرد، در حالی که سایر بانک های مرکزی از سراسر جهان از فدرال رزرو پیروی می کنند.

علاقه به سهام مولن در حال افزایش است زیرا این شرکت اعلام کرد که اولین گروه از 5 خودروی برقی کراس اوور تا اکتبر آماده عرضه خواهد بود. این شرکت قبلاً چندین تسهیلات جدید را در سراسر کشور اعلام کرده است. هیچ صحبتی در مورد اینکه چه زمانی این مدل ها واقعاً به سطح فروش برای مصرف کنندگان می رسد وجود ندارد، اما این نویدبخش است که Mullen در مسیر برآورده کردن برآوردهای خود از اوایل سال جاری است.


نزدک: MULN در روز دوشنبه دوباره کاهش یافت، زیرا بازارهای گسترده تر برای شروع هفته به کاهش ادامه دادند. سهام MULN 3.03 درصد دیگر سقوط کرد و جلسه معاملاتی را با قیمت 0.62 دلار به پایان رساند. بازارها در روز دوشنبه در قرمز باز و بسته شدند زیرا تأثیرات سخنرانی رئیس پاول در هفته گذشته در جکسون هول هنوز در اطراف وال استریت احساس می شد. در مجموع، داوجونز با 184 واحد کاهش، S&P 500 0.67 درصد کاهش یافت و NASDAQ 1.02 درصد کاهش در طول جلسه ثبت کرد.

بخوانید:  با نزدیک شدن به پایان هفته، USD به پایین ترین سطح خود می رسد

سهام خودروهای برقی کاهش خود را نسبت به جمعه گذشته افزایش دادند زیرا این بخش نیز هفته را در مسیر عقب شروع کرد. تسلا (NASDAQ:TSLA) پس از تقسیم سهام خود در هفته گذشته به سقوط خود ادامه داد و 1.14 درصد دیگر کاهش یافت. Lucid (NASDAQ:LCID) و Canoo (NASDAQ:GOEV) به تسلا و مولن پیوستند. سهام خودروهای برقی چین نیز کاهش یافت زیرا سرمایه گذاران منتظر گزارش تحویل نرم برای ماه آگوست هستند. Nio (NYSE:NIO)، XPeng (NYSE:XPEV) و Li Auto (NASDAQ:LI) همگی در روز زیر آب تعطیل شدند.

قیمت سهام مولن

  • نزدک: MULN دوباره صعودی را به دست می آورد و در روز سه شنبه بیش از 3 درصد اضافه می کند.
  • با کاهش بازارها برای شروع هفته، سهام خودروهای برقی سقوط می‌کند.
  • مولن در حال آماده شدن برای اولین 5 وسیله نقلیه EV خود را برای ماه اکتبر آماده می کند.

به روز رسانی: نزدک: MULN در روز سه شنبه 3.02 درصد افزایش یافت و علیرغم عملکرد ضعیف وال استریت در 0.64 درصد قرار گرفت. علیرغم مواضع خوش بینانه همتایان خارجی خود، شاخص های ایالات متحده در قرمز بسته شدند و روند شکست خود را برای سومین روز افزایش دادند. داوجونز Industrial Average 308 واحد کاهش یافت و در 31790 به پایان رسید، در حالی که S&P Composite 1.25% از دست داد و از مرز بحرانی 4000 عبور کرد و در 3980 فرو رفت. در نهایت، نزدک کامپوزیت روز را با 134 واحد کاهش یا 1.12 درصد کاهش، در 11883 به پایان رساند.

با اخبار سهام داغ همراه باشید!

بخوانید:  پس از اینکه تورم ایالات متحده روند نزولی را تأیید کرد، 50 bps عملاً یک معامله تمام شده است - Commerzbank

سهام MULN