MUFG دارای 2 معامله هفته است: هدف گذاری طولانی USD/CAD و هدف گذاری کوتاه EUR/USD

برای ایده های تجارت بانکی، eFX Plus را بررسی کنید. برای مدت زمان محدود، یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه، پایه 79 دلار در ماه و حق بیمه با 109 دلار در ماه دریافت کنید. بیار اینجا.


منبع: https://www.forexlive.com/news/mufg-has-2-trades-of-the-week-long-usdcad-short-eurusd-targeting-20220814/

اطلاعات MUFG از طریق eFX

  • به‌رغم اولین نشانه‌های تورم ضعیف‌تر که در داده‌های CPI ایالات متحده منتشر شد، از دیدگاه ما، چشم‌انداز کلی مطلوب دلار آمریکا همچنان پابرجاست. اگرچه این داده‌ها ممکن است مهم باشند، قبل از اینکه معنی‌دار شوند، نیاز به تأیید بیشتری دارند. در همین حال، فدرال رزرو باید به لفاظی های جنگ طلبانه ادامه دهد، با توجه به اینکه فدرال رزرو چقدر دیر شروع به انقباض کرد و با توجه به اینکه آمار تورم این هفته تنها یک ماه بود. گزارش مشاغل و CPI دیگر قبل از FOMC سپتامبر منتشر خواهد شد و بنابراین ما می توانیم. MUFG خاطرنشان می کند که هنوز افزایش نرخ بهره 75 واحدی دیگر را رد نمی کند.
  • ما انتظار داریم منحنی بازدهی 2s10s معکوس‌تر شود و میزان وارونگی منحنی بازده در گذشته عامل مهمی برای عملکرد دلار بوده است. با توجه به اینکه ریسک‌ها در سطح جهانی هنوز منفی هستند، به ویژه در اروپا، به احتمال زیاد دلار آمریکا باقی می‌ماند. MUFG می افزاید که بیشتر تقویت خواهد شد.
بخوانید:  USDJPY بالاتر از سطح اصلاحی 38.2% شکسته در 139.176 اصلاح می شود. نبردها در حال حاضر ادامه دارد.