MRNA روی گزینه Merck (MRK) پرش می کند

منبع: Refinitiv

مدرن (MRNA) یکی از ذخایر داغ دوران کووید بود قبل از اینکه در نهایت به پایان برسد زیرا به نظر می رسید ما بالاخره بر بلای کووید غلبه کرده ایم. شاید نه به آن سرعتی که WHO می گوید اروپا با موج جدیدی روبرو است، اما امیدواریم به بدی موج های قبلی نباشد. قیمت سهام مدرنا با کاهش خود کووید به پس‌زمینه کاهش یافته است. این سهام در سال گذشته 45 درصد و در 12 ماه گذشته نزدیک به 58 درصد کاهش یافته است.

اخبار بورس مدرن

  • سهام مدرنا روز چهارشنبه به شدت جهش کرد و بیش از 8 درصد افزایش یافت.
  • اخبار مربوط به اختیار خرید مرک، سهام را تقویت می کند.
  • اخبار پیرامون کووید نیز پتانسیل مدرنا را تقویت می کند.

این منطقه ای که من از 110 دلار به 120 دلار برجسته کرده ام، دوباره به عنوان یک نقطه حمایت قوی در نمودار بلند مدت عمل کرده است. مدرنا درآمد خود را در 2 نوامبر اعلام خواهد کرد و داده های کار با Merck در سه ماهه چهارم پیش بینی می شود، بنابراین کاتالیزورهای خبری به زودی وجود دارد. ما باید مراقب سرعت حرکت باشیم. به‌نظر می‌رسد که این استوکاستیک بیش از حد خرید شده است، اما هنوز هیچ سیگنال تأییدی از شاخص قدرت نسبی (RSI) نداریم.

سهام مدرنا در روز چهارشنبه 8 درصد افزایش یافت. مرک (MRK) از گزینه خود برای توسعه و تجاری سازی مشترک واکسن سرطان جدید مدرنا استفاده کرده است. مرک 250 میلیون دلار برای این گزینه به مدرنا پرداخت خواهد کرد و سپس دو شرکت هزینه ها و سود را به طور مساوی تقسیم خواهند کرد. همچنین نکته قابل توجه همانطور که در بالا ذکر شد، پتانسیل افزایش درآمد واکسن کووید مدرنا است. سازمان جهانی بهداشت گفت به نظر می رسد موج دیگری از کووید در اروپا آغاز شده است و مردم را تشویق به واکسینه شدن کرد. واکسن‌های کووید مدرنا و فایزر نیز برای کودکان پنج ساله توسط FDA تایید شده است. اینها عکس های به روز شده ای هستند که گونه های جدید کووید را هدف قرار می دهند.

بخوانید:  تولید ناخالص داخلی ماهانه اکتبر کانادا + 0.1٪ در مقابل + 0.1٪ انتظار می رود

پیش بینی سهام مدرن

سهام مدرنا (MRNA)، روزانه

ما قبلاً موقعیت نقدی قوی مدرننا را پس از درآمدهای هنگفت ناشی از فروش داروهای کووید، مشخص کرده‌ایم. در مقاله ما سه سهام سود سهام که برای درازمدت جالب به نظر می‌رسند: BHP، MRNA، BTI، با وجود اینکه هنوز سود سهام پرداخت نکرده است، من با بی‌احتیاطی مدرنا را وارد کردم. با این حال، با وجود این همه پول نقد، تحت فشار قرار خواهد گرفت که برخی از آنها را از طریق سود سهام یا بازخرید به سهامداران بازگرداند. مدرنا قبلاً در انتشار درآمد خود به این موضوع اشاره کرده است.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/moderna-stock-news-and-forecast-mrna-jumps-on-merck-mrk-option-202210131203