GBPUSD پس از بودجه بریتانیا و داده های ایالات متحده، اسلاید را به 1.1760 افزایش می دهد

روز پنجشنبه در بریتانیا، جرمی هانت، صدراعظم خزانه داری، بیانیه پاییز، بودجه نخست وزیر ریشی سوناک را ارائه کرد. بودجه تا حد زیادی مطابق انتظار تحلیلگران بود. هانت افزایش 55 میلیارد پوندی مالیات و کاهش هزینه ها را به منظور احیای اعتبار مالی بریتانیا پس از سپتامبر و اکتبر پر هرج و مرج ارائه کرد.

  • پوند در بین بدترین عملکردها در فضای G10 پس از بودجه پاییز.
  • دلار آمریکا علیرغم آمارهای مختلف اقتصادی ایالات متحده همچنان قوی است.
  • GBPUSD سودهای هفتگی را در روز پنجشنبه کاهش می دهد و از بالاترین سطح سه ماهه عقب نشینی می کند.

WSJ گزارش داد: «دولت بریتانیا بزرگترین افزایش مالیات و کاهش هزینه‌ها در یک دهه را اعلام کرد و به اولین اقتصاد بزرگ غربی تبدیل شد که پس از سال‌ها افزایش محرک‌های مالی در طول همه‌گیری و یارانه‌های انرژی اخیر به شدت شروع به محدود کردن رشد هزینه‌های خود کرد». پوند در طول ارائه به پایین ترین حد روزانه خود رسید، اما با سرعت متوسطی کاهش یافت.

دلار پس از داده های ایالات متحده قدرت خود را حفظ می کند

اگر اصلاحات ادامه دار گسترش یابد، منطقه اطراف 1.1740 به عنوان یک حمایت قوی ظاهر می شود که باید به نفع یک بازگشت باشد. پشتیبانی زیر در 1.1640 مشاهده می شود. اسلاید زیر SMA 20 روزه را در 1.1560 هدف قرار می دهد.

بخوانید:  همانطور که انتظار می رفت تولید ناخالص داخلی واقعی در اکتبر 0.1 درصد افزایش یافت

سطوح فنی

DXY در حوالی 107.00 در نوسان است که 0.69 درصد در روز افزایش یافته است. بازدهی اوراق بهادار ایالات متحده با بازده اوراق قرضه 10 ساله ایالات متحده در 3.79٪ و اوراق دو ساله در 4.44٪ بالاتر است.

GBPUSD صعودی محدود است در حالی که زیر 1.1950 است

داده های اقتصادی از ایالات متحده نشان داد که فیلی فدرال رزرو از 8.7- به 19.4- در ماه نوامبر کاهش یافته است. ادامه مطالبات بیکاری به بالاترین سطح از آوریل رسیده است. شروع مسکن و مجوزهای ساخت کمتر از حد انتظار کاهش یافت. دلار آمریکا در ابتدا پس از گزارش ها دوپینگ شد و رشد را کاهش داد اما پس از چند دقیقه دوباره صعود کرد و به بالاترین حد روزانه رسید.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gbpusd-extends-slide-to-11760-after-uk-budget-and-us-data-202211171454

برای سومین روز متوالی، GBPUSD نتوانست بالای 1.1950 نگه داشته شود و عقب نشینی کرد. پوند باید یک بسته روزانه بالاتر را ثبت کند که می تواند درها را برای بازیابی 1.20 و بیشتر باز کند. هدف مهم بعدی میانگین متحرک 200 روزه در 1.2240 است.

جفت GBPUSD در طول جلسه آمریکا بیشتر افت کرد و به 1.1760 رسید. سپس زیان های افزایش یافته به سمت 1.1800 را کاهش داد. پس از ارائه داده های ایالات متحده و ارائه بودجه بریتانیا، در روزهای پنج شنبه بیش از صد پیپ از دست می دهد.

پوند پس از بودجه پاییز سقوط می کند