GBP/USD پس از رسیدن به پایین ترین سطح از مارس 2020 بهبود یافت

ادامه مطلب…

تجزیه و تحلیل قیمت GBP/USD: 1.1700 پس از تأیید پرچم خرس در معرض تهدید ظاهر می شود

GBP/USD در 1.1700 بسته می شود و کاهش روز جمعه را در بحبوحه تمدید احساس ریسک و بهبود دلار آمریکا افزایش می دهد. معامله گران آسیایی به اظهارات جکسون هول رئیس فدرال رزرو، جروم پاول، واکنش منفی نشان می دهند، زیرا منعکس کننده افت 0.80 درصدی معاملات آتی S&P 500 ایالات متحده در معاملات افتتاحیه است. پس از اظهارات پاول، انتظارات برای افزایش نرخ‌ها برای مدت طولانی‌تر افزایش یافته است، که ترس از رشد را دامن می‌زند و برای سهام‌های جهانی بدتر می‌شود.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/pound-sterling-price-news-and-forecast-gbp-usd-recovered-after-hitting-the-lowest-since-march-2020-202208290313

ادامه مطلب…

با از دست دادن تقریباً 300 پیپ در هفته قبل، GBP/USD هفته را با اندکی کاهش، زیر سطح 1.1800 به پایان رساند. بهبود دلار آمریکا و انتظارات افراطی افزایش نرخ بهره فدرال رزرو کاتالیزورهای کلیدی بودند که جفت ارز را به پایین ترین سطح در دو ماه گذشته در 1.1717 رساندند. با نگاهی به آینده، گاو نر GBP برای درد بیشتر آماده می شود زیرا حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) در هفته تعطیلات کوتاه توجه را به خود جلب می کند.

پیش بینی هفتگی GBP/USD: بریس هایی برای درد بیشتر در هفته آینده NFP

بخوانید:  لابی تجاری روسیه خواستار ج. بانک برای تسریع ذخایر یوان توسط رویترز