GBP/USD در چشم انداز تیره BOE با موانعی شکننده زیر 1.1400 مواجه است، ریسک پذیری همچنان پایدار است.

جفت GBP/USD فشار فروش جزئی را در هنگام تلاش برای رسیدن به مانع فوری 1.1400 در جلسه توکیو احساس کرده است. سرمایه گذاران با ارزهای ریسک ادراک شده به مدت طولانی خود ادامه می دهند. بازدهی 10 ساله خزانه داری ایالات متحده کاهش یافته و به بالای 3.75 درصد رسیده است. در حالی که S&P500 آماده تسلیم شدن سود نیست و در سطوح بالا حفظ می شود.

شایان ذکر است که اقتصاد ایالات متحده در چند ماه گذشته در سطح اشتغال کامل عمل می کند. بنابراین فضا برای ایجاد مشاغل تازه بسیار کم است. جدای از آن، داده های میانگین درآمد ساعتی اهمیت قابل توجهی دارد. انتظار می‌رود که داده‌های شاخص هزینه نیروی کار پایین بماند زیرا پیش‌بینی‌ها کاهش 10 واحد پایه (bps) را به 5.1 درصد در سالانه نشان می‌دهند.

  • GBP/USD در حالی که به سمت 1.1400 حرکت می کند، شاهد یک توقف جزئی بوده است.
  • انگیزه ریسک پذیری همچنان قوی است و S&P500 در حال افزایش است.
  • رتبه بندی Fitch چشم انداز حاکمیت BOE را از Stable به منفی تغییر داده است.

در جبهه بریتانیا، سرمایه گذاران نگران هستند که مبانی اقتصادی ضعیف ممکن است کابل را به سمت برابری بکشاند. بر اساس نظرسنجی رویترز که در آن نتایج 3.6 درصد قوی پوند انگلیس در یک سال و برابری بود، تحلیلگران اختلاف نظر دارند.

شاخص دلار آمریکا (DXY) پس از ناکامی در عبور از مانع فوری 111.00 به شدت کشیده شده است. انتظار می‌رود که DXY همچنان در رکود باقی بماند زیرا سرمایه‌گذاران منتظر انتشار فهرست حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) برای تصمیم‌گیری آگاهانه هستند. طبق انتظارات، اقتصاد ایالات متحده 250 هزار شغل در مقایسه با انتشار قبلی 315 هزار شغل اضافه کرده است.

بخوانید:  ین ژاپن در برابر دلار جهش کرد، معامله گران به مداخله رویترز مشکوک شدند

عقب نشینی یادداشت کاهش تاریخی مالیات توسط کوارتنگ وزیر دارایی، اقتصاد بریتانیا را از پرده برداری از بزرگترین افزایش استقراض از سال 1972 نجات داد. اما چیزی که اکنون گاوهای پوندی را آزار می دهد، چشم انداز منفی بلندمدت خارجی بانک انگلستان (BoE) است. -ارز (LTFC) رتبه پیش‌فرض صادرکننده (IDR) توسط رتبه‌بندی Fitch. چشم انداز تجدید نظر شده به منفی از ثبات، با تایید AA- می تواند به شدت بر افزایش اخیر پوند تأثیر بگذارد.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gbp-usd-faces-fragile-barricades-below-11400-on-bleak-boe-outlook-risk-on-still-solid-202210060316منبع: https://www.fxstreet.com/news/gbp-usd-faces-fragile-barricades-below-11400-on-bleak-boe-outlook-risk-on-still-solid-202210060316