GBP/USD در میان قدرت متوسط ​​دلار، پایین تر از YTD معامله می شود، بالای 1.2800 نگه می دارد

دلار آمریکا (USD) کشش مثبتی به دست می‌آورد و در حال حاضر، به نظر می‌رسد که یک رگه باخت دو روزه را به پایین‌ترین سطح خود از ژوئن 2022 که در روز جمعه لمس شد، کاهش داده است، که به نوبه خود به عنوان یک باد مخالف برای پوند/ GBP عمل می‌کند. جفت دلار آمریکا چشم انداز تشدید سیاست بیشتر توسط فدرال رزرو (فدرال رزرو) در اواخر این ماه همچنان از افزایش بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده حمایت می کند و به احیای تقاضای دلار کمک می کند. گفته می‌شود، کاهش شرط‌بندی برای هر گونه افزایش بیشتر نرخ بهره توسط فدرال رزرو پس از آنچه در ماه جولای انتظار می‌رود، ممکن است گاوها را از شرط‌بندی تهاجمی در اطراف دلار باز دارد.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gbp-usd-trades-below-the-ytd-top-amid-modest-usd-strength-holds-above-12800-202307100157

گزارش NFP ایالات متحده که در روز جمعه منتشر شد نشان داد که اقتصاد کمترین شغل را در 2-1/2 سال در ژوئن ایجاد کرد و نشان داد که شرایط بازار کار در نهایت در حال کاهش است. این موضوع، همراه با نشانه‌هایی مبنی بر کاهش تدریجی تورم، این گمانه‌زنی‌ها را تقویت کرد که فدرال رزرو در نهایت موضع جنگ‌طلبانه خود را زودتر از این‌ها کاهش خواهد داد. جدای از این، انتظارات مبنی بر اینکه بانک انگلستان (BoE) در تشدید سیاست برای مبارزه با تورم بالا بسیار تهاجمی‌تر خواهد بود، ممکن است به تقویت پوند انگلیس ادامه دهد و به محدود کردن روند نزولی جفت پوند/دلار آمریکا کمک کند.

جفت GBP/USD هفته جدید را با کاهشی آغاز می کند و سودهای اخیر خود را به بالاترین سطح از آوریل 2022 تثبیت می کند، در حدود اواسط 1.2800 که در روز جمعه لمس شد. قیمت‌های نقطه‌ای در یک باند معاملاتی باریک در طول جلسه آسیایی محدود می‌شوند و در حال حاضر در نزدیکی منطقه 1.2820-1.2815 معامله می‌شوند که در روز کمی بیش از 0.10 درصد کاهش یافته است.

بخوانید:  مبارزه برای تغییر حراج به بالای 1.2200 ادامه دارد

معامله گران همچنین ممکن است از شرط بندی های تهاجمی خودداری کنند و ترجیح می دهند قبل از انتشار این هفته جزئیات استخدام ماهانه بریتانیا در روز سه شنبه در حاشیه منتظر بمانند. این آخرین ارقام تورم مصرف کننده ایالات متحده در روز چهارشنبه به دنبال خواهد داشت که نقش کلیدی در تأثیرگذاری بر پویایی کوتاه مدت قیمت دلار خواهد داشت و انگیزه جهت گیری جدیدی برای جفت پوند/دلار آمریکا ایجاد می کند. در همین حال، معامله‌گران در روز دوشنبه از سخنان اندرو بیلی، فرماندار BoE، برای فرصت‌های کوتاه‌مدت در غیاب هرگونه انتشار اقتصادی مرتبط با متحرک بازار استفاده خواهند کرد.

سطوح فنی برای تماشا


اشتراک گذاری:

  • پوند/دلار آمریکا در یک باند معاملاتی باریک درست زیر اوج YTD که روز جمعه لمس شد، نوسان می کند.
  • افزایش بازده اوراق قرضه آمریکا به احیای تقاضای دلار کمک می کند و به عنوان یک باد مخالف برای این جفت ارز عمل می کند.
  • چشم انداز انقباض تهاجمی تر توسط BoE باید هر گونه لغزش معنی دار را محدود کند.