GBP/USD در حدود 1.2570 حرکت می کند زیرا سرمایه گذاران در انتظار استخدام ایالات متحده برای اقدامات بیشتر هستند.

این نشان می دهد که شرایط بازار کار همچنان تنگ است و قدرت چانه زنی به نفع جویندگان کار است. درآمدهای بالاتر به خانوارها اجازه می دهد تا خریدهای مناسبی داشته باشند، که همچنان فشارهای تورمی را تحریک می کند. اگر فدرال رزرو بگوید که اقدامات بعدی بیشتر به داده ها بستگی دارد، دستمزدهای ثابت می تواند فشار را بر فدرال رزرو برای محدودتر کردن سیاست های پولی حفظ کند.

جفت GBP/USD یک حرکت رفت و برگشتی را در حدود 1.2570 در اولین جلسه آسیایی نشان می دهد. زمانی که سرمایه‌گذاران منتظر انتشار داده‌های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP) برای راهنمایی بیشتر هستند، کابل منحرف شده است. شاخص دلار آمریکا (DXY) بهبود خود را تا نزدیک به 101.45 افزایش داده است زیرا سرمایه گذاران نگران هستند که داده های اشتغال خوش بینانه ممکن است فدرال رزرو (فدرال رزرو) را مجبور به ادامه طلسم سیاست های سختگیرانه خود کند.


اشتراک گذاری:

  • GBP/USD قبل از انتشار داده های NFP ایالات متحده، عملکرد جانبی را در حدود 1.2570 نشان می دهد.
  • خیابان نگران است که تجدید بحران بانکی ایالات متحده می تواند سیستم مالی وام دهی را خدشه دار کند.
  • کسب‌وکارهای بریتانیا به راحتی تأثیر هزینه‌های شغلی بالاتر را به مصرف‌کنندگان نهایی منتقل می‌کنند.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gbp-usd-juggles-around-12570-as-investors-await-us-employment-for-further-action-202305042240

در مقابل پوند استرلینگ، PMI نهایی S&P Global/CIPS Services انگلستان از 52.9 در ماه مارس به 55.9 افزایش یافت. رویترز گزارش داد که کسب‌وکارهای بریتانیا به راحتی تأثیر هزینه‌های شغلی بالاتر را به مصرف‌کنندگان نهایی منتقل می‌کنند. انتظار می رود این زمینه مشکلات بیشتری را برای بانک انگلستان (BoE) ایجاد کند، که حتی در تلاش است تا تورم را از ارقام دو رقمی پایین بیاورد.

بخوانید:  دلار نیوزلند با افزایش نرخ تورم توسط Investing.com 1% جهش کرد

قراردادهای آتی S&P500 پس از سه فروپاشی متوالی نزولی، برخی از سودها را در آسیا افزایش داده است که نشان دهنده یک بهبود جزئی در انگیزه ریسک است. خیابان نگران است که تجدید بحران بانکی ایالات متحده می تواند سیستم وام های مالی را تحت تاثیر قرار دهد و اعتماد سرمایه گذاران را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین، خوش بینی در مورد هدایت نرخ بهره خنثی فدرال رزرو از بین رفته است.

گزارش اولیه NFP ایالات متحده (آوریل) نشان می دهد که اقتصاد در آوریل 179 هزار شغل ایجاد کرد که کمتر از 236 هزار شغل قبلی بود. نرخ بیکاری بدون تغییر در 3.5 درصد دیده می شود. جدا از آنها، کاتالیزور اصلی داده های میانگین درآمد ساعتی خواهد بود. میانگین درآمد ساعتی ماهانه و سالانه ممکن است به ترتیب در 0.3٪ و 4.2٪ ثابت بماند.