FDIC کنترل بانک سیلیکون ولی را در دست می گیرد

سهام SIVB امروز هرگز باز نشد، اما احتمالاً با اصلاح موی صاحبان اوراق قرضه به صفر خواهد رسید.

همه سپرده گذاران بیمه شده حداکثر تا صبح روز دوشنبه 13 مارس 2023 به سپرده های بیمه شده خود دسترسی کامل خواهند داشت. FDIC به سپرده گذاران بیمه نشده در هفته آینده پیش پرداخت سود سهام پرداخت خواهد کرد. سپرده گذاران بدون بیمه به ازای باقیمانده وجوه بیمه نشده خود گواهی دریافت دریافت خواهند کرد. از آنجایی که FDIC دارایی های بانک سیلیکون ولی را می فروشد، ممکن است سود سهام آینده به سپرده گذاران بیمه نشده پرداخت شود.

این یک نتیجه بد از سوی هر سپرده گذار است که ممکن است اکنون خود را در یک قرار دهد نقدینگی

نقدینگی

نقدینگی به میزان توانایی یک ابزار مالی برای خرید یا فروش بدون ایجاد نوسانات قیمت اشاره دارد. بنابراین، اگر یک دارایی به شدت نقد باشد، به این معنی است که می‌توان آن دارایی را با علم به اینکه معامله خاص او تحرکات قابل توجهی در بازار ایجاد نمی‌کند، معامله کرد. تولید حجم عظیمی برای آن دارایی خاص. نقدینگی در بازار FX از مارک ارز خارجی مثال بزنید

نقدینگی به میزان توانایی یک ابزار مالی برای خرید یا فروش بدون ایجاد نوسانات قیمت اشاره دارد. بنابراین، اگر یک دارایی به شدت نقد باشد، به این معنی است که می‌توان آن دارایی را با علم به اینکه معامله خاص او تحرکات قابل توجهی در بازار ایجاد نمی‌کند، معامله کرد. تولید حجم عظیمی برای آن دارایی خاص. نقدینگی در بازار FX از مارک ارز خارجی مثال بزنید
این اصطلاح را بخوانید کروچیدن.

بخوانید:  شاخص قیمت مصرف کننده روسیه (MoM) در نوامبر از 0.18 درصد قبلی به 0.4 درصد افزایش یافت.

خبر خوب این است که این سریع بود اما سوال این است که آیا گسترش می یابد یا خیر.

FDIC به سپرده گذاران غیرقانونی پیش پرداخت سود سهام در هفته آینده و گواهی دریافت برای باقی مانده وجوه بیمه نشده پرداخت خواهد کرد. FDIC گفت این بانک 175.4 میلیارد دلار سپرده در بانک دارد.

بانک سیلیکون ولی امروز توسط دپارتمان حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا بسته شد که این بانک را منصوب کرد. FDIC به عنوان گیرنده

مشتریانی که دارای حساب های بیش از 250000 دلار هستند باید با شماره تلفن رایگان FDIC با شماره 1-866-799-0959 تماس بگیرند.

و به همین دلیل است که شما پول خود را بیش از 250 هزار دلار از بانکی که مشکل دارد و به همین دلیل است که بانک ها اتفاق می افتد، دریافت می کنید.

تا 31 دسامبر 2022، بانک سیلیکون ولی تقریباً 209.0 میلیارد دلار کل دارایی و حدود 175.4 میلیارد دلار کل سپرده داشت. در زمان بسته شدن، میزان سپرده های مازاد بر سقف بیمه مشخص نشده بود. زمانی که FDIC اطلاعات اضافی را از بانک و مشتریان دریافت کند، میزان سپرده های بیمه نشده تعیین می شود.

بانک سیلیکون ولی اولین موسسه بیمه شده FDIC است که امسال شکست خورده است. آخرین موسسه بیمه شده FDIC که بسته شد، بانک ایالتی Almena، Almena، کانزاس، در 23 اکتبر 2020 بود.


منبع: https://www.forexlive.com/news/fdic-takes-control-of-silicon-valley-bank-20230310/

بانک سیلیکون ولی 17 شعبه در کالیفرنیا و ماساچوست داشت. دفتر اصلی و تمام شعب بانک سیلیکون ولی در روز دوشنبه، 13 مارس 2023 بازگشایی خواهد شد. DINB ساعات کاری عادی بانک سیلیکون ولی را حفظ خواهد کرد. فعالیت های بانکی از جمله خدمات آنلاین بانکی و سایر خدمات حداکثر تا روز دوشنبه 22 اسفند از سر گرفته می شود. تسویه چک های رسمی بانک سیلیکون ولی ادامه خواهد داشت. طبق قانون بیمه سپرده فدرال، FDIC ممکن است یک DINB ایجاد کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان همچنان به وجوه بیمه شده خود دسترسی دارند.

بخوانید:  یک تقویم اقتصادی سبک آمریکای شمالی فرصتی برای بازارها برای جمع‌بندی مجدد است

واشنگتن – بانک سیلیکون ولی، سانتا کلارا، کالیفرنیا، امروز توسط وزارت حفاظت مالی و نوآوری کالیفرنیا بسته شد، که شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) را به عنوان گیرنده منصوب کرد. برای محافظت از سپرده گذاران بیمه شده، FDIC بانک ملی بیمه سپرده سانتا کلارا (DINB) را ایجاد کرد. در زمان بسته شدن، FDIC به عنوان گیرنده بلافاصله تمام سپرده های بیمه شده بانک سیلیکون ولی را به DINB منتقل کرد.

FDIC به عنوان گیرنده تمام دارایی های بانک سیلیکون ولی را برای واگذاری بعدی حفظ می کند. مشتریان وام باید طبق معمول به پرداخت های خود ادامه دهند.

در حال حاضر، سهام First Republic در حال افزایش است.

در اینجا بیانیه مطبوعاتی FDIC است:

ETF بانک منطقه ای KRE ضررهای خود را کاهش داده است، اما در 30 دقیقه گذشته فروش جدیدی رخ داده است. سهام جی پی مورگان امروز بالاتر است.