EUR/USD دوباره ضربه صعودی را به دست می آورد و 1.1000 را هدف قرار می دهد

مطابق با بقیه جهان FX، EUR/USD عملکرد متلاطم هفتگی را در روز پنجشنبه به خوبی حفظ می‌کند، و فعلاً سودهای روانشناختی 1.1000 محدود شده است.

در ایالات متحده، ادعاهای معمول هفتگی در رتبه بعدی قرار دارند که توسط شاخص تولید فیلی فدرال رزرو مورد بررسی قرار می گیرند.

در اطراف یورو چه چیزی را باید جستجو کرد

مشکلات برجسته در دیگ پشتی: ادامه (یا نه) چرخه پیاده روی ECB. تأثیر جنگ روسیه و اوکراین بر چشم انداز رشد و چشم انداز تورم در منطقه. خطرات ناشی از افزایش تورم

سطوح EUR/USD برای تماشا

خریداران به ارز تک برمی گردند و فشار می آورند یورو/دلار آمریکا در روز پنجشنبه به منطقه 1.0980 بازگردید.

EUR/USD بر ECB، داده ها تمرکز دارد

در حرکت رو به جلو، سخنان جنگ طلب بانک مرکزی اروپا همچنان از افزایش بیشتر نرخ بهره حمایت می کند، اگرچه به نظر می رسد این دیدگاه در تضاد با کاهش شتاب در اقتصاد است. مبانی در منطقه


اشتراک گذاری:

  • EUR/USD تاکنون ضررهای روز چهارشنبه را معکوس کرده و 1.0980 را مجددا آزمایش می کند.
  • بانک مرکزی اروپا حساب آخرین جلسه سیاست پولی خود را منتشر خواهد کرد.
  • ادعاهای اولیه ایالات متحده، شاخص فیلی فدرال رزرو بعداً در جلسه NA مورد توجه قرار گرفت.

در این میان، عدم وجود محرک‌های قوی برای اقدام قیمت در هر دو سوی اقیانوس، توجه را به گام‌های بعدی بالقوه بانک مرکزی اروپا و فدرال رزرو در رابطه با عادی‌سازی مداوم شرایط پولی معطوف می‌کند. بر این اساس، سرمایه گذاران شاهد افزایش نرخ بهره هر دو بانک مرکزی 25 واحد در ثانیه در جلسات خود در ماه مه هستند.

بخوانید:  اطلاعات طبقهبندی شدهای را میبیند

از نظر داده‌ها در منطقه، ECB حساب‌های خود را در گردهمایی ماه مارس منتشر می‌کند، در حالی که نتایج تراز تجاری EMU و اعتماد مصرف‌کننده فوری نیز در اواخر جلسه منتشر می‌شوند.

EUR/USD معاملات محدود محدوده را به خوبی در جای خود حفظ می کند و تا کنون در روز پنجشنبه همیشه زیر منطقه 1.1000 قرار دارد.

تا کنون، این جفت در 1.0972 0.7% افزایش یافته است و شکست بالای 1.1075 (بالاترین سطح 14 آوریل 2023) در مسیر رسیدن به 1.1184 (بالاترین قیمت هفتگی 21 مارس 2022) 1.1100 (سطح دور) را هدف قرار می دهد. از سوی دیگر، پشتیبانی اولیه در 1.0831 (کمترین قیمت ماهانه 10 آوریل) با 1.0788 (کمترین ماهانه 3 آوریل) و در نهایت 1.0757 (SMA 55 روزه) وجود دارد.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/eur-usd-regains-upside-impulse-and-retargets-11000-202304200840

در همین حال، اقدامات قیمتی در اطراف ارز واحد باید از نزدیک به دنبال پویایی دلار و همچنین واگرایی اولیه فدرال رزرو و بانک مرکزی اروپا در مورد نیات بانک ها در مورد تغییرات احتمالی بعدی در نرخ های بهره باشد.

رویدادهای مهم در منطقه یورو در این هفته: حساب های ECB، EMU Flash Confidence Consumer (پنجشنبه) – PMI ساخت و خدمات پیشرفته (جمعه).