DWAC پس از کیفرخواست ترامپ 7 درصد دیگر جهش کرد و به 14 دلار رسید

وکلای ترامپ انتظار دارند که او روز سه‌شنبه یا در تاریخ دیگری در هفته آینده محاکمه شود و در آنجا انگشت نگاری شود و سپس آزاد شود تا دفاعیات خود را آماده کند. این مورد احتمالاً در چند سال آینده در اخبار منتشر خواهد شد. وکلای ترامپ قبلاً به مطبوعات گفته اند که او مانند نامزد سوسیالیست یوجین دبز که در سال 1920 از زندان برای ریاست جمهوری نامزد شد، به مبارزات انتخاباتی خود برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 ادامه خواهد داد.

پیش بینی سهام DWAC


اشتراک گذاری:

  • سهام DWAC با انتشار اخبار کیفرخواست ترامپ افزایش یافت.
  • مارکت فکر می کند که آزمایشی باعث محبوبیت بیشتر برنامه TRUTH Social می شود.
  • سهام در روز جمعه 14 دلار باز شد.
  • انتظار می رود ترامپ روز سه شنبه خود را تسلیم کند.

پرونده در دست از نظر جزییات کوتاه است، زیرا بایگانی شده است. چیزی که مردم می دانند این است که به پاداش ترامپ به استورمی دنیلز، ستاره پورن در جریان مبارزات انتخاباتی او در سال 2016، که گفته می شود به منظور سرپوش گذاشتن بر یک فرار جنسی انجام شده، در نظر گرفته شده است. قانون امور مالی کمپین انتخاباتی مملو از بایدها و نبایدهای قوی است و جان ادواردز، نامزد سابق ریاست جمهوری، در سال 2011 پس از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2008، به اتهام مالی مشابهی متهم شد، اما تبرئه شد.

بخوانید:  افزایش نرخ یوان در مورد بازگشایی چین، بیش از 4 ماه گذشته توسط Investing.com

نمودار روزانه DWAC

گاوهای DWAC در درجه اول باید با خط روند نزولی که اکنون حدود 14.50 دلار است، مبارزه کنند. این به DWAC سطح قیمتی را می دهد که قبل از اینکه صعود بیشتر در کارت ها در نظر گرفته شود، باید آن را شکست دهد. اگر DWAC نتواند از این خط روند عبور کند، به زودی برای پشتیبانی به 13 دلار کاهش می یابد.

اگرچه ایلان ماسک در پاییز گذشته حساب توییتر خود را به ترامپ بازگرداند، اما ترامپ بیشتر به پست کردن در حساب TRUTH Social خودش پایبند بوده است. اکنون که او متهم شده است، فکر می‌شود که میلیون‌ها نفر ممکن است به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی بپیوندند تا لغزش‌های او را دنبال کنند – چه علیه آلوین براگ، دادستان منطقه منهتن یا «دموکرات‌های چپ رادیکال» که او آنها را مقصر وضعیت فعلی‌اش می‌داند.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/digital-world-acquisition-corp-stock-forecast-dwac-jumps-another-7-to-14-after-trump-indictment-202303311406

«از زمانی که من از پله برقی طلایی در برج ترامپ پایین آمدم و حتی قبل از اینکه به عنوان رئیس جمهور شما در ایالات متحده سوگند یاد کنم، دموکرات های چپ رادیکال – دشمن مردان و زنان سخت کوش این کشور – بوده اند. ترامپ در وب‌سایت انتخاب مجدد خود گفت که درگیر یک شکار جادوگران برای نابود کردن جنبش «آمریکا دوباره بزرگ» است. www.DonaldJTrump.com.

Digital World Acquisition Corp (DWAC) در روز جمعه پس از اعلام جرم علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، 7.2 درصد جهش کرد و به 14 دلار رسید. ترامپ مالک اصلی TRUTH Social، پلتفرم رسانه ای است که او پس از بوت شدن از فیس بوک و توییتر پس از شورش 6 ژانویه 2020 تأسیس کرد. دنیای دیجیتال SPAC (وسیله نقلیه کسب هدف ویژه) است که بیش از یک سال است که با TRUTH Social ترکیب نشده است.

بخوانید:  یوان فراساحلی در بحبوحه نشانه هایی از کندی بهبود اقتصادی در چین به پایین ترین حد خود برای سال 2023 رسید

اخبار شرکت Digital World Acquisition: TRUTH Social ممکن است با هجوم کاربران جدید مواجه شود