CVS Health شرکت کویل شده است و آماده است تا به بالاترین سطح برسد

با حرکت نزولی، شرکت توانست حاشیه سود را نیز افزایش دهد. حاشیه عملیاتی 290 واحد پایه افزایش یافت و حاشیه سود خالص 160 واحد افزایش یافت تا منجر به نتایج مستحکم شود. احتیاط این است که 1-off در گزارش به این معنی است که درآمد 1.99 دلاری نسبت به سال گذشته 0.01 دلار باریک افزایش یافته است، اما 0.06 دلار از اجماع پیشی گرفته است. با عطف به راهنمایی، شرکت انتظار دارد EPS تعدیل شده 8.70 تا 8.90 دلار در مقابل 8.86 دلار مورد انتظار تحلیلگران باشد.

تحلیلگران سلامت CVS را ترجیح می دهند

احساسات تحلیلگران واضح است، CVS انتخابی بالاتر از سایر داروخانه های زنجیره ای است.


 • اشتراک گذاری:

  • با انتشار اخبار مربوط به خرید دیگری نیز، سهام در حال افزایش است.

  • نمودار CVS یک محدوده 15 ماهه را با 3 قسمت بالا و 3 قسمت پایین نشان می دهد که با حرکت به طرفین پایین تر می شوند. این محدوده یک فنر پیچ در پیچ از گاو نر و خرس است که این انبار را آماده باز شدن دارد. با فرض اینکه علاقه تحلیلگر همچنان مطلوب باشد، این بازار باید به سمت بالا باز شود.

   این دستاوردها ناشی از قدرت در همه بخش‌ها، به رهبری Health و Pharma بود که خبر خوبی برای رقبایی مانند Walgreens Boots Alliance (NASDAQ:WBA) و Rite Aid (NYSE:RAD) است. درآمد CVS نیز 1000 امتیاز از برآورد اجماع Marketbeat.com پیشی گرفت که این نیز خبر خوبی برای رقبا است.

   CVS نه تنها یک سه ماهه قوی داشت، بلکه راهنمایی قوی نیز صادر کرد. نکته مهم این راهنما این است که انتظار می رود نتایج بدون افزودن Signify که هنوز تکمیل نشده است با انتظارات تحلیلگر مطابقت داشته باشد. همانطور که برای سه ماهه چهارم 2022، شرکت درآمد 83.8 میلیارد دلاری را گزارش کرد که نسبت به سال گذشته 9.4 درصد افزایش داشت.

   معامله با 10 برابر درآمد خود، ارزشی نسبت به بازار گسترده است، رشد را پیش‌بینی می‌کند و دو برابر بازدهی S&P 500 می‌پردازد. و این سود از نظر کیفیت نیز بالاتر از حد متوسط ​​است.

   CVS Health در خطوط بالا و پایین شکست خورد و راهنمایی خوبی ارائه کرد.

  • همچنین انتظار می‌رود که حدود 0.500 میلیارد دلار هم افزایی داشته باشد که منجر به بهبود حاشیه در بخش‌های اصلی و اوک استریت شود.

   CVS دارای Quarter قوی است، راهنمایی قوی صادر می کند

   این شرکت تنها 24 درصد از درآمد خود را پرداخت می کند و دارای ترازنامه قوی است که توانست بدون استفاده از بدهی خرید دیگری انجام دهد. در این پرتو، نه تنها چشم انداز رشد قوی است، بلکه چشم انداز رشد سود سهام نیز قوی است. آخرین خرید Oak Street Health است و هنوز تاییدیه نظارتی را دریافت نکرده است. Oak Street یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه است که انتظار می رود تا سال 2026 2 میلیارد دلار EBITDA به نتایج سالانه اضافه کند.

   5 سهمی که بیشتر از CVS Health دوست داریم.

  قیمت در CVS Health (NYSE:CVS) در 15 ماه گذشته افزایش یافته است و به نظر می رسد که آماده افزایش قیمت است. آخرین گزارش سود روند و مسیر رشد را تایید می کند و بازار را حتی در حال حاضر بالاتر می برد. معنای این امر برای سرمایه گذاران، افزایش بالقوه چندگانه است که به راحتی می تواند آن را به بالاترین حد خود برساند.

  CVS


 • منبع: https://www.fxstreet.com/news/cvs-health-corporation-is-coiled-and-ready-to-spring-higher-202302100530

  هنوز رتبه‌بندی یا هدف قیمتی جدیدی در صفحه ردیابی تحلیلگران Marketbeat.com وجود ندارد، اما زمانی که می‌آیند باید با روند مطابقت داشته باشند.

  هدف بعدی برای مقاومت، میانگین متحرک 150 روزه است، حرکتی بالاتر از آن که باید آن را نزدیک به بالاترین سطح تاریخ بازگرداند. اگر شرکت بتواند در برنامه های خود پیشرفت کند، ممکن است تا تابستان 2023 به بالاترین حد خود برسد و به هدف اجماع 119 دلاری دست یابد یا از آن فراتر رود.

  تحلیلگران CVS Health را به Rite Aid و Walgreens ترجیح می دهند. که واضح است. اجماع نظر برای CVS در مقایسه با Hold for Walgreens و Sell for Rite Aid یک خرید متوسط ​​است. هدف قیمت برای CVS نیز مطلوب است، زیرا بیش از 30٪ صعودی را نشان می دهد و در تمام سال روند بالاتری داشته است.

  بخوانید:  گزارش اشتغال مجموعه‌ای از شاخص‌ها را ارائه می‌کند - CIBC