BoC در نظر گرفت که برای بازگرداندن تورم به 2 درصد هدف، باید نرخ ها برای مدت طولانی تری بالاتر بماند

تیف مکلم، رئیس بانک مرکزی کانادا در این باره گفت نطق آغاز قبل از کمیته دائمی امور مالی مجلس عوام، بانک مرکزی این موضوع را در نظر گرفت که برای بازگرداندن تورم به هدف 2 درصد، نرخ ها برای مدت طولانی تری بالاتر باقی بماند.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/bocs-macklem-boc-considered-need-for-rates-to-stay-higher-longer-to-return-inflation-to-2-target-202304181541

ماکلم گفت که انتظار دارد پس از آن که داده های رسمی نشان داد نرخ تورم سالانه کانادا از 5.2 درصد در فوریه به 4.3 درصد در ماه مارس کاهش یافته است، قیمت ها بیشتر کاهش یابد.

به روز رسانی:

مکلم در یک کمیته پارلمانی گفت: “تورم سالانه CPI در ماه مارس به 4.3٪ کاهش یافت که به دلیل کاهش تورم قیمت کالاها بود، و ما شاهد کاهش بیشتر در آینده هستیم. این خبر خوبی است.”

به روز رسانی USD/CAD

ما شاهد حرکت به سمت منطقه هدف بوده ایم و هنوز چشم انداز فیبوناچی 38.2 درصدی وجود دارد که آزمونی محکم برای خط روند خرد خواهد بود.

طبق تحلیل قبلی، تحلیل قیمت USD/CAD: همه به دلار آمریکا نگاه می کنند زیرا قیمت در روند نزولی اصلاح می شودبا توجه به اینکه تمرکز بر روی 1.3406 بود که به مقاومت خط روند خرد و نزدیک شدن به ناحیه اصلاحی فیبوناچی 38.2% نزدیک به 1.3430 رسید، بازار به شرح زیر در حال توسعه است:


اشتراک گذاری:

تحلیل قبلی:

بخوانید:  تقویت بات در راستای ارزهای منطقه توسط رویترز