BoA سه ماهه اول سال 2023 متلاطم را مشاهده می کند “قبل از اینکه نرخ ها و دلار آمریکا بتوانند اوج خود را ایجاد کنند (و EM پایین تر است)”

این از طریق مردمی در eFX است.

بازگشایی چین به دلیل رکورد بالای پرونده جدید به تعویق خواهد افتاد:

داده های رسمی چین همیشه از طریق دستگاه تبلیغاتی حزب کمونیست چین فیلتر می شود. برای اینکه آنها دست خود را برای ثبت موارد بالا بالا ببرند به معنای واقعاً، واقعاً بد است. ما برای مردم چین در مقابله با این عفونت ناخوشایند و کووید آرزوی موفقیت داریم.


منبع: https://forexlive.com/news/boa-see-a-choppy-q1-2023-before-rates-usd-can-establish-a-peak-and-em-a-trough-20221124/

برای ایده های تجارت بانکی، eFX Plus را بررسی کنید. برای مدت زمان محدود، یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه، پایه 79 دلار در ماه و حق بیمه با 109 دلار در ماه دریافت کنید. بیار اینجا.

  • Bank of America Global Research در مورد چشم انداز دارایی های متقابل خود در سال 2023 بحث می کند.
  • “نرخ‌های پایین‌تر، دلار ضعیف‌تر و EM قوی‌تر، اجماع ساختمانی برای سال 2023 است. این مورد نیز پایه ما است، اما با اطمینان بیشتر پس از سه ماهه اول. ما به بازگشایی محور چین بیشتر از محور سیاست DM متقاعد هستیم، اما خوش‌بینی پیرامون هر دو ممکن است نزدیک به محو شود. در همین حال، اقتصاد جهانی همچنان در معرض خطر رکود تورمی قرار دارد تا حدی به دلیل سیاست مالی سست که بانک‌های مرکزی را در مسیر انقباضی نگه می‌دارد.
  • BofA می‌افزاید: «چشم‌انداز فنی قبل از اینکه نرخ‌ها و دلار آمریکا به اوج خود (و EM پایین‌تر) برسد، 1Q متلاطم را مشاهده می‌کند.
بخوانید:  EUR/JPY تلاش می کند تا خوش بینی رشد بلوک را در حدود ساعت 144.00 توجیه کند، PMI اتحادیه اروپا/ژاپن به نظر می رسد.