BBBY کمک می کند و در شروع جلسه جمعه 41 درصد کاهش می یابد

اینجا چیزهای زیادی برای هضم وجود دارد. دیوانگی خرده فروشی با چرخش احتمالی فدرال رزرو که باعث افزایش در دارایی های ریسک و سهام شد، دوباره شعله ور شد. خرده فروشی دوباره سرازیر شد و به برخی از موارد دلخواه قدیمی بازگشت حمام تخت و فراتر از آن. زمانی که RC Ventures به این جنون اضافه شد رایان کوهن برخی از گزینه‌های بی‌هزینه را خریداری کرد که باعث می‌شد یک فشار گامای قدیمی و خوب به روایت مورد علاقه‌تر یک فشار کوتاه اضافه کند. گاما فشردن تعداد گزینه‌هایی است که سازندگان بازار اختیار سهام باید بخرند تا موقعیت اختیار خود را پوشش دهند.

بنابراین، این خبر خوبی برای دارندگان BBBY نیست.

پیش بینی سهام BBBY

با توجه به این نکته، داستان روز پنجشنبه بیشتر پیچید زیرا بلومبرگ گزارش داد که وکلای ارشد تجدید ساختار بدهی و ورشکستگی کرکلند و الیس. قانون بلومبرگ اخیراً گفته است: “کرکلند در چند سال گذشته شلوغ ترین شرکت حقوقی در پرونده های اصلی فصل 11 بوده است، و بیش از 200 میلیون دلار هزینه تشکیل پرونده های پیش از دادخواست برای چنین پرونده هایی در سال 2020، آخرین سال شلوغ وکلای ورشکستگی، به دست آورده است.”

Bed Bath & Beyond (BBBY) زمانی که سرمایه گذاران از اخبار مربوط به سرمایه گذار فعال حمایت کردند، روز پنجشنبه دوباره به زمین سقوط کرد RC Ventures رایان کوهن فروش کل سهام خود در شرکت سهام BBBY در این ماه شور و هیجان معاملات خرده فروشی را با برخی سودهای چشمگیر دوباره شعله ور کرده است. سهام BBBY در ماه اوت قبل از این رکود بیش از 500٪ افزایش داشت.

اخبار سهام BBBY

متأسفانه، زمانی که قصد فروش بایگانی منتشر شد، این یکی به خوبی علامت گذاری شد. به نظر من، کسی چنین اخطاریه ای را ارسال نمی کند، مگر اینکه شما اعتقاد داشته باشید و این کار انجام شود. واکنش عجیب در سهام BBBY افزایش 500 درصدی علیرغم درآمدهای وحشتناک نیز باید یک پرچم باشد.

هر چه یک سهم بیشتر شود، بازارسازان بیشتری باید خرید کنند تا تحت پوشش خود باقی بمانند.

در نهایت، همانطور که برخی ذکر کرده اند، دستاوردهای به دست آمده نمی تواند Bed Bath & Beyond را نجات دهد. سود حاصل از تجارت در منطقه 68 میلیون دلار است. BBBY برای زنده ماندن به چیزهای بیشتری نیاز دارد. حدود 5 میلیارد دلار بدهی و بدهی دارد. 68 میلیون دلار قطره ای در اقیانوس بدهی است.

بله، این به خوبی کار کرد AMC و GME در سال 2020، اما این ثبت قصد پرچم خروج بود، متأسفانه توسط بسیاری از خرده فروشان که اکنون به شدت مورد نیش قرار گرفته اند، پیگیری نشد. حالا به نظر من وضعیت بدتر به نظر می رسد.

*نویسنده BBBY کوتاه و بلند 23 دلار است.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/bed-bath-beyond-earnings-news-what-next-for-bbby-stock-after-collapse-202208191157

اکنون برعکس در جریان است، همه آنها سهام را تخلیه خواهند کرد. یک داستان جانبی جالب نیز در این هفته ظاهر شد، داستان یک دانشجوی 20 ساله که از تجارت BBBY دستاوردهای چشمگیری داشت. همچنین بحث های زیادی در مورد اینکه آیا قانون نوسان کوتاه برای این فروش ها اعمال می شود یا خیر، وجود داشته است. تا جایی که من می دانم، اعمال نخواهد شد. قانون نوسان کوتاه اساساً بیان می کند که هر گونه سود حاصل از معاملات انجام شده توسط یک خودی یا مدیر و/یا دارنده بیش از 10% در صورت انجام در یک دوره 6 ماهه به شرکت می رسد.

به روز رسانی: سهام BBBY در دومین روز از شکست 41 درصدی سقوط کرد. با توجه به اینکه رایان کوهن، تقویت‌کننده سابق و جیک فریمن، ستاره جدید میم سهام خود در اوایل این هفته، تقریباً 18 درصد سهام خود را نقد کردند، بقیه خرده‌فروشان تصمیم گرفتند همین روند را دنبال کنند. سهام در یک ساعت پس از جلسه جمعه با قیمت 10.85 دلار معامله می شود و اکنون ارزش شرکت بار دیگر کمتر از یک میلیارد دلار است. خبر استخدام شرکت حقوقی Bed Bath & Beyond که به دلیل مراحل ورشکستگی معروف است نیز به احساسات اطراف BBBY آسیب رسانده است. حدود 6200 قرارداد تماس برای قیمت اعتصاب 20 دلاری منقضی شده در 26 اوت تاکنون در این جلسه معامله شده است. قیمت این تماس ها یک شبه 89 درصد سقوط کرده و به 0.41 دلار در هر سهم رسیده است.

سهام BBBY پس از درآمدهای اخیر به 5 دلار کاهش یافت. حالا اوضاع بدتر شده است، سهامدار عمده سهام را رها کرده است. همچنین کمتر مورد توجه قرار گرفت، اما مدیر مالی نیز مقدار خوبی فروخت، 55013 سهم در 25.52 دلار. اگر منصف باشیم، بسیار وسوسه انگیز خواهد بود که از سطوح بالای ارزش گذاری برای BBBY استفاده نکنیم. بنابراین درآمدها وحشتناک بود، یک سهامدار عمده که به دنبال کرسی های هیئت مدیره و اقدامات متحول کننده بود، از آن خارج شد و شرکت وکلایی را که به بازسازی بدهی معروف بودند استخدام کرد. بر اساس گزارش بلومبرگ، بدهی BBBY با قیمت 50 سنت بر دلار معامله می شود. این احساس در حال حاضر وحشتناک است. بنابراین به نظر می رسد بازگشت به 5 دلار و پایین تر روی کارت ها باشد. تجدید ساختار بدهی احتمالاً به معنای کاهش برخی اشکال، افزایش سرمایه یا حتی بدتر از آن فصل 11 است.

نمودار سهام BBBY، 4 ساعت

نمودار سهام BBBY

چه زمانی RC Ventures سهام خود را 9.8٪ اعلام کردند، بنابراین زیر آستانه 10٪ برای قانون نوسان کوتاه. بله، بر اساس بازخرید سهام رشد کرد، اما فکر نمی‌کنم که قابل اجرا باشد. من ممکن است اشتباه کنم اما این دیدگاه من است. همچنین، بخش مناسبی از خریدها در ژانویه و فوریه انجام شده است و بنابراین خارج از پنجره 6 ماهه برای اعمال قانون نوسان کوتاه است.

  • سهام Bed Bath and Beyond با فروپاشی، حمام خون را در میان سرمایه گذاران خرد به راه انداخت.
  • سهام BBBY پس از ساعاتی در روز پنجشنبه به 10 دلار سقوط کرد زیرا Ryan Cohen RC Ventures سهام BBBY را فروخت.
  • همچنین شایعه شده است که BBBY وکلای برجسته ورشکستگی را استخدام کرده است.

سهام BBBY از نظر فنی نیز یک آشفتگی است. شکاف کاهش به 8.33 دلار مطمئنا پر می شود و از آنجا حداقل 5 دلار پشتیبانی مبتنی بر حجم را ارائه می دهد. یافتن چیز مثبت در اینجا دشوار است، اما این بدان معنا نیست که فشار دیگری ممکن است رخ دهد. بعید است که تکرار ترفندها به خصوص با تماشای کل دنیا سخت تر است و بسیاری از آنها هنوز برای مدت طولانی از سطوح بالاتر گیر کرده اند. اما از نظر فنی بالای 17 دلار، مقاومت مبتنی بر حجم کمتری وجود دارد.