BABA به اشتراک می گذارد که مطمئن نیست کجا باید برود

یک هدف صعودی برای قیمت سهام علی بابا محدوده 26 آگوست 104.85 دلار است. اگر بتوان آن را حذف کرد، سطح 109.76 دلاری سالانه رتبه بعدی است. پس از آن، سطح 120 دلاری که مدت هاست مقاومت جدی ایجاد کرده است، مانع است. از جنبه منفی، 82 دلار و 78 دلار همچنان دو سایت در دسترس برای پشتیبانی هستند. پشتیبانی جزئی نیز با حدود 88 دلار یافت می شود.

نمودار روزانه BABA

علی بابا فعالیت‌های آن در سراسر چین پراکنده شده است، بنابراین ممکن است کمتر از برخی شرکت‌های دیگر تحت تأثیر قرنطینه قرار گیرد. علاوه بر این، فروش تجارت الکترونیک به طور کلی در طول سناریوهای قفل در گذشته افزایش یافته است.

نمودار قیمت سهام BABA همچنان تحت تأثیر خروج احتمالی ایالات متحده از بورس است

  • سهام علی بابا با کاهش 1.8 درصدی به 93.71 دلار در روز پنجشنبه بسته شد.
  • سهام BABA در روز جمعه در بازار باز فروخته شد اما به طور پیوسته افزایش یافت.
  • SEC و رگولاتورهای چینی نسبت به موضوع فهرست بندی خوشبین شده اند.

نویسنده مالک سهام BABA است.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/alibaba-stock-forecast-baba-shares-unsure-where-to-go-next-202209021524علی بابا (BAB) سهام در معاملات اواخر صبح جمعه شروع به احیای جایگاه خود کرده است. در ساعت اول، بابا بیش از 3.1 درصد فروخته شد اما اکنون در زمان کاهش 0.6 درصدی به 93.18 دلار معامله می شود. سهام از رهبر تجارت الکترونیک در چین 1.8% از دست داد و در 93.71 دلار در روز پنجشنبه بسته شد. این بسیار بهتر از برخی از همتایان خود بود سهام چینی از زمانی که دولت در شهر صنعتی بزرگ چنگدو قرنطینه کووید را اعلام کرد، تخفیف داده شده است.

اخبار بورس علی بابا

این آخرین ضعف در BABA سهام غیرعادی است زیرا دو مشکل طولانی مدت در ماه گذشته کم و بیش حل شده است. ابتدا، سافت بانک گفت که نیمی از سهام خود را در آن می فروشد علی بابا برای تقویت سرمایه پس از باخت بد در فروش فناوری امسال. این خبر در 11 آگوست منجر به افزایش سهام شد زیرا سرمایه گذاران این خبر مورد انتظار را پشت سر گذاشتند.

بخوانید:  USDJPY می تواند تا پایان سه ماهه اول 2023 کاهش بزرگی داشته باشد - ING

دوم، نگرانی در مورد a احتمال حذف سهام آمریکا از فهرست همچنین به تازگی کنار زده شده است. را هیئت نظارت بر حسابداری شرکت های دولتی SEC (PCAOB) برای بررسی برنامه ریزی شده است علی باباممیزی داخلی از اواسط سپتامبر آغاز می شود. بدون دسترسی به این ممیزی های شرکت های عمومی، SEC در اوایل تابستان گفت که باید صدها مورد را حذف کند. سهام چینی از مبادلات ایالات متحده اکنون که این وزن از طریق یک معامله اولیه با تنظیم‌کننده‌های چینی برداشته شده است، بازارها انتظار داشتند که با شروع مسائل نظارتی، سهام BABA به سمت 300 دلار حرکت کند.

PCAOB انحصاراً اختیار دارد تا شرکت ها را به دلخواه برای بررسی های حسابرسی و صدور جریمه ها بدون نظر مقامات چینی انتخاب کند، که این اولین مورد در روابط بین کشورهاست.

پیش بینی سهام علی بابا

سهام BABA همچنان با اکثر سطوح حمایت و مقاومت روبرو است. میانگین متحرک 9 روزه اخیراً از میانگین متحرک 21 روزه سبقت گرفته است، بنابراین با وجود فروش اخیر، به نظر می رسد بخش خاصی از سرمایه گذاران مشتاق هستند.