AUDUSD از حدود 0.6640s زیر 100-DMA پشتیبانی می کند تا حداقل ضرر هفتگی را ثبت کند.

دلار استرالیا (AUD) خود را آماده می کند تا هفته را منفی به پایان برساند و در برابر دلار آمریکا (USD) کاهش یافت، زیرا احساسات در بحبوحه فقدان کاتالیزور تغییر کرده است، به جز اینکه سیاست گذاران فدرال رزرو به کمپین جنگ طلبانه خود ادامه می دهند. همچنین، بازدهی خزانه داری ایالات متحده نسبتاً افزایش یافته است که زیربنای دلار است. در زمان نوشتن این مقاله، AUDUSD در 0.6675 معامله می شود.

داده های مسکن ایالات متحده درد ناشی از افزایش نرخ بهره را احساس می کند

تقویم اقتصادی ایالات متحده فروش خانه های موجود در ماه اکتبر را نشان داد که 5.9 درصد کاهش یافت، کمتر از رشد 4.17 درصدی که اقتصاددانان انتظار داشتند. باید گفت که فروش خانه از فوریه 2022 کاهش یافته است، زیرا فدرال رزرو به چرخه انقباض خود ادامه داد و با سطوح تورم بالا مبارزه کرد. در همین حال، تعدادی از مقامات فدرال رزرو تکرار کردند که تورم بالا است، تورم اکتبر رقم می خورد، اگرچه تشویق می کند که تنها یک ارزیابی مثبت در یازده ماه گذشته باشد و افزودند که آنها به افزایش نرخ ها ادامه خواهند داد.

علی‌رغم تلاش‌های مقامات فدرال رزرو برای عقب‌نشینی از چرخش فدرال رزرو، جیمز بولارد، رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس، گفت که نرخ‌ها «به اندازه کافی محدودکننده» نیستند و افزود که نرخ‌ها باید تا محدوده 5 تا 5.25 درصد بالا برود. . سهام ایالات متحده با توجه به این اظهارات سقوط کرد، که بعداً توسط نیل کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینه سوتا تکرار شد، و اظهار داشت که داده های یک ماهه نمی تواند فدرال رزرو را بیش از حد متقاعد کند، زیرا باید تا زمانی که مطمئن شوند که افزایش تورم متوقف شده است، به آن ادامه دهد.

  • دلار استرالیا هفته را با کاهش 0.50 درصدی به پایان خواهد رساند.
  • فروش خانه های موجود در ایالات متحده به شدت کاهش یافت، اگرچه به دلیل قوی ماندن دلار آمریکا نادیده گرفته شد.
  • تجزیه و تحلیل قیمت AUDUSD: سر و شانه معکوس هنوز در جریان است، اگرچه عمده در حال اصلاح است.

پس از رسیدن به بالاترین سطح هفتگی بالای 0.6800، AUDUSD این سودها را پاک کرد و زیان خود را زیر میانگین متحرک نمایی 100 روزه (EMA) در 0.6699 افزایش داد. اگرچه الگوی نمودار سر و شانه معکوس شکل گرفته در نمودار روزانه AUDUSD هنوز در جریان است، اما تغییر ناگهانی را می توان در صورتی مشاهده کرد که خریداران AUD قبل از حمله به سطح روانی 0.6800، سود رزرو می کنند و نفسی می کشند.

در طول جلسه آسیایی، دلار استرالیا در حالی که دلار آمریکا تقویت شد، در جایگاه عقب نشست. فقدان داده های اقتصادی در تقویم استرالیا، معامله گران را بر آخرین گزارش مشاغل استرالیا متمرکز کرد، که تحلیلگران بازار را شگفت زده کرد. با این حال، انتظارات بانک مرکزی استرالیا (RBA) برای انقباض بیشتر بدون تغییر باقی ماند. از امروز، معاملات آتی بازار پول با شانس 88 درصدی برای افزایش 25 واحدی در جلسه 5 دسامبر قیمت گذاری شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت AUDUSD: چشم انداز فنی


منبع: https://www.fxstreet.com/news/audusd-supported-around-06640s-below-the-100-dma-to-record-minimal-weekly-losses-202211181725

بنابراین، AUDUSD ممکن است به سطوح اصلاحی فیبوناچی 50% تا 61.8% در اطراف ناحیه 0.6545-0.6594 قبل از صعود به سمت 0.6800 و فراتر از آن به سمت هدف سر و شانه در اطراف 0.6870 حرکت کند.