AUD/USD مثبت می شود و پس از تصمیم فدرال رزرو به بالای 0.7100 صعود می کند، همانطور که پاول صحبت می کند

  • AUD/USD با افزایش 25 واحدی نرخ بهره فدرال رزرو، سه روز ضرر کرد.
  • مقامات فدرال رزرو اعلام کردند که افزایش بیشتر مناسب خواهد بود.
  • سیاستگذاران بانک مرکزی ایالات متحده تصمیم گرفتند که افزایش نرخ بهره در آینده 25 واحد در ثانیه افزایش یابد.

مقامات فدرال رزرو اذعان کردند که تورم “تا حدودی کاهش یافته اما همچنان بالاست.” شرکت کنندگان افزودند که شاخص ها حاکی از رشد اندک در هزینه ها و تولید هستند و اظهار داشتند که بازار کار همچنان قوی است. اعضای فدرال رزرو اعلام کردند: “در تعیین میزان افزایش نرخ بهره در آینده، انباشته شدن انباشته ها، تاخیرهای سیاستی و تحولات اقتصادی و مالی را در نظر می گیرد.”

نمودار 15 دقیقه ای AUD/USD این جفت را در نزدیکی محل تلاقی شلوغ میانگین های متحرک نمایی (EMA) 20، 50، 100 و 200 نشان می دهد. حتی با وجود اینکه عملکرد قیمت AUD/USD به دلیل اهمیت تصمیم فدرال رزرو همچنان بی ثبات است، اما نتوانست به پایین ترین سطح روز در 0.7036 برسد. همچنین، هدف آن چاپ یک جلسه جدید بالاتر از ناحیه 0.7100 است و نقطه محوری روزانه R2 را در حدود 0.7115-20 آزمایش می کند. شکست بالا، علامت 0.7200 را نشان می دهد.

اکنون که تصمیم فدرال رزرو در آینه دید عقب است، معامله گران می توانند در کنفرانس مطبوعاتی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در اینجا شرکت کنند: کنفرانس مطبوعاتی فدرال رزرو: سخنرانی رئیس جروم پاول جریان مستقیم – 1 فوریه

واکنش AUD/USD به عنوان

از طرف دیگر، اولین سطح حمایت AUD/USD، محور روزانه 0.7034 و پس از آن محور S1 در 0.7000 خواهد بود.

AUD/USD برخی از زیان های قبلی خود را کاهش می دهد و پس از اینکه فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) طبق انتظارات فعالان بازار، نرخ بهره را 25 واحد در ثانیه افزایش داد، هدف خود را افزایش داد، هرچند تاکید کرد که افزایش بیشتر مناسب خواهد بود، و انتظارات را برای چرخش فدرال رزرو در صندلی عقب قرار می دهد. در زمان نگارش این مقاله، AUD/USD در محدوده 0.7040-0.7115 نوسان معامله می شود.

اظهارات بیانیه سیاست پولی فدرال رزرو


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-usd-turns-positive-climbs-above-07100-after-feds-decision-as-powell-speaks-202302011945

روز چهارشنبه، سیاستگذاران فدرال رزرو به اتفاق آرا تصمیم گرفتند تا نرخ بهره را 0.25 درصد افزایش دهند و نرخ صندوق های فدرال (FFR) را در حدود 4.50٪ – 4.75٪ افزایش دهند. علاوه بر این، آن‌ها انتظارات بازار را برای چرخش فدرال رزرو عقب انداختند و گفتند افزایش بیشتر نرخ بهره مناسب خواهد بود. سیاستگذاران بازار را به جلو هدایت کردند و افزودند که افزایش نرخ بهره در آینده با افزایش 25 واحدی در ثانیه خواهد بود، که اشاره به “سرعت” افزایش بیشتر نرخ ها را کاهش می دهد.