AUD/USD قبل از دقایق RBA به بالای 0.6700 صعود می کند

در تقویم استرالیا، دقیقه RBA در روز سه‌شنبه نمایش داده می‌شود، و میشل بولاک، فرماندار RBA، چهارشنبه با سیم‌های خبری تماس خواهد گرفت. در جبهه ایالات متحده، FOMC تصمیم پولی خود را در روز چهارشنبه در کنار کنفرانس مطبوعاتی رئیس جروم پاول، 30 دقیقه پس از این تصمیم، رونمایی خواهد کرد.

سطوح فنی کلیدی AUD/USD

در همین حال، فیلیپ لو، فرماندار RBA، هفته گذشته در را برای یک سیاست پولی کمتر تهاجمی در «برخی» باز کرد، و افزایش نرخ بهره را 25 واحد در ثانیه برای نشست سیاست پولی اکتبر در بازی قرار داد.

  • AUD/USD هفته را در پای راست آغاز می کند، با اندکی افزایش 0.12%.
  • در روز چهارشنبه، فدرال رزرو ایالات متحده انتظار می رود 75 واحد در ثانیه افزایش یابد، اما احتمال کمی وجود دارد که به 100 واحد در ثانیه برسد.
  • سند اقتصادی استرالیا، دقایقی پیش از تصمیم فدرال رزرو، RBA را نشان خواهد داد.

اخیراً در حالی که سرمایه گذاران برای تصمیم روز چهارشنبه فدرال رزرو آماده می شوند، سهام ایالات متحده در نوسان است. انتظار می رود در همین جلسه، سیاست گذاران پیش بینی های خود را در رابطه با نرخ بهره، بیکاری و رشد تولید ناخالص داخلی آمریکا به روز کنند. معامله گران AUD/USD باید بدانند که پیش بینی ها برای سال 2025 را شامل می شود.

AUD/USD قبل از دقایق RBA و تصمیم فدرال رزرو مقداری افزایش می یابد


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-usd-holds-to-gains-above-06700-ahead-of-rba-minutes-202209191736

تحلیلگران TD Securities انتظار دارند که RBA در ماه اکتبر 50 bps افزایش یابد در حالی که “افزایش 25bps را برای جلسات نوامبر، دسامبر و فوریه 23 حفظ می کند، و پیش بینی نقدینگی پایانه ما را از 3.35٪ به 3.60٪ می رساند.”

AUD/USD در طول جلسه آمریکای شمالی، بالاتر از قیمت افتتاحیه خود تا 0.12 درصد افزایش می یابد، زیرا احساسات بین ریسک خاموش/روشن در نوسان است، به دلیل افزایش ترس از رکود در ایالات متحده که توسط فدرال رزرو تهاجمی تحریک شده است. در زمان نوشتن این مقاله، AUD/USD در 0.6713 معامله می شود.

انتظار می‌رود کمیته بازار آزاد فدرال رزرو (FOMC) در شرایطی که تورم اصلی بالای 8 درصد است، نرخ‌ها را 75 واحد در ثانیه تا آستانه 3 تا 3.25 درصد افزایش دهد، در حالی که CPI اصلی در حال بالاتر شدن است. ، در حدود 7٪.

علاوه بر این، در نشست آسیایی، جاناتان کرنز، رئیس بانک مرکزی استرالیا (RBA) رئیس بازارهای داخلی گفت که «نرخ‌های بهره بالاتر ظرفیت استقراض را کاهش می‌دهد و بازپرداخت وام را افزایش می‌دهد»، به این معنی که افزایش هزینه‌های استقراض باعث کاهش مسکن می‌شود. بازار.

بازتاب موارد ذکر شده در بالا، بازده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده بالاتر است، با نرخ اسکناس 10 ساله که تقریباً سه واحد در ثانیه در 3.473 درصد افزایش یافته است، که زیربنای دلار آمریکا است، که همانطور که توسط شاخص دلار آمریکا نشان داده شده است، 0.10 درصد در 109.754 افزایش یافته است.