AUD/USD در آستانه گزارش NFP ایالات متحده به رشد متوسط ​​روزانه خود ادامه می دهد، زیر 0.6800 باقی می ماند


  • AUD/USD در روز جمعه خریداران تازه‌ای را به خود جذب می‌کند، هرچند که رشد روزانه فاقد اعتقاد صعودی است.
  • ترس از رکود به عنوان یک باد معکوس برای استرالیا عمل می کند در میان برخی از علاقه خرید دلار آمریکا.
  • معامله‌گران اکنون مشتاقانه منتظر گزارش NFP ایالات متحده هستند تا انگیزه جهت‌گیری جدیدی داشته باشند.

جفت AUD/USD در روز جمعه کشش مثبتی را به دست آورد و بخشی از ضررهای سنگین روز قبل را جبران کرد. با این حال، قیمت‌های نقطه‌ای برای سرمایه‌گذاری در این حرکت تلاش می‌کنند و در اوایل جلسه اروپا در زیر رقم دور 0.6800 باقی می‌مانند.

بهبود اندک در احساس خطر جهانی، که با کاهش محدودیت‌های سختگیرانه COVID-19 در چین پشتیبانی می‌شود، از استرالیا حساس به ریسک حمایت می‌کند. با این اوصاف، نگرانی‌ها در مورد رکود عمیق‌تر اقتصاد جهانی، خوش‌بینی را پنهان می‌کند، که همراه با خرید قوی دلار آمریکا، به عنوان یک باد مخالف برای جفت AUD/USD عمل می‌کند.

دلار آمریکا از داده‌های کلان خوش‌بینانه روز پنجشنبه آمریکا حمایت می‌کند، که به بازار کار انعطاف‌پذیر ایالات متحده اشاره می‌کند و می‌تواند به فدرال رزرو اجازه دهد تا به مسیر افزایش نرخ بهره خود ادامه دهد. با این حال، معامله گران تمایلی ندارند و ترجیح می دهند منتظر انتشار داده های شغلی ماهانه ایالات متحده باشند که بعداً در اوایل جلسه آمریکای شمالی منتشر می شود.

گزارش معروف NFP می تواند چشم انداز سیاست فدرال رزرو را تحت تاثیر قرار دهد و نقشی کلیدی در افزایش تقاضای دلار در کوتاه مدت ایفا کند. این به نوبه خود باید به سرمایه گذاران کمک کند تا مرحله بعدی حرکت جهت دار جفت AUD/USD را تعیین کنند. این به نوبه خود، احتیاط را برای گاو نر و قبل از موقعیت یابی برای هر حرکت قدردانی بیشتر برای سرگرد تضمین می کند.

سطوح فنی برای تماشا


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-usd-sticks-to-modest-intraday-gains-remains-below-06800-ahead-of-us-nfp-report-202301060645