AUD/USD به بالاترین حد سه هفته اخیر صعود کرد زیرا خریداران به دنبال افزایش حرکت صعودی هستند

این هفته، Aussie توسط RBA کمک کرده است که نرخ بهره را افزایش داده است. و با توجه به چیزهای دیگری که در بازارها اتفاق می افتد، همچنان در این دوره اخیر در بالاترین سطح خود قرار دارد. بسته شدن روزانه بسیار مهم خواهد بود و در حالی که ممکن است دلار در حال حاضر فقط در برابر سایر ارزهای اصلی فشار بیاورد و در حال کاهش باشد، این یکی از مواردی است که باید تماشا کرد زیرا در حال رقابت با سطوح فنی کلیدی در هفته است.


منبع: https://www.forexlive.com/news/audusd-climbs-to-three-week-highs-as-buyers-seek-to-extend-upside-momentum-20230607/

فراتر از آن، اوج های آوریل و می نزدیک به 0.6800 آزمون بزرگ بعدی را برای AUD/USD در تلاش برای دستیابی به یک روند صعودی بیشتر ارائه خواهد کرد.

شکست بیش از آن و همچنین سطح نوسان 61.8 فیب پایین تر در ماه گذشته در 0.6680، تمرکز را بر میانگین متحرک 100 روزه (خط قرمز) باز خواهد کرد. این همان جایی است که خریداران از معاملات آوریل نتوانسته اند به بالاتر از آن برسند و در حال حاضر 0.6744 مشاهده می شود.

نمودار روزانه AUD/USD

دلار اکنون در معاملات اروپا اندکی جایگاه خود را از دست می دهد و استرالیا در حال استفاده کامل از آن است، زیرا به دنبال کسب پنجمین روز متوالی رشد امروز است. AUD/USD اکنون برای اولین بار در سه هفته گذشته بالای 0.6700 معامله می شود و مهمتر از آن، خریداران در حال تلاش برای شکستن بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه (خط آبی) 0.6690 هستند.

بخوانید:  معامله هفته MUFG: USD/JPY کوتاه بمانید، USD/CAD را بفروشید