AUD/USD برای سرمایه گذاری در حرکت بهبودی فراتر از 0.6900 در بحبوحه دلار/ریسک کاهش بیشتر تلاش می کند.

بانک خلق چین (PBoC) برای دومین هفته متوالی در تلاشی برای حمایت از کند شدن اقتصاد، نرخ های معیار خود را کاهش داد. این به نوبه خود، مقداری از دلار استرالیا پراکسی چین را پشتیبانی می‌کند و باعث می‌شود که جفت AUD/USD پوشش کوتاهی داشته باشد. با این اوصاف، خرید پایدار دلار آمریکا ممکن است معامله‌گران را از شرط‌بندی تهاجمی صعودی در اطراف اصلی بازدارد و حداقل فعلاً از هرگونه افزایش معنی‌دار جلوگیری کند.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-usd-struggles-to-capitalize-on-recovery-move-beyond-06900-amid-stronger-usd-risk-off-202208220918دلار سیر صعودی قوی یک و نیم هفته ای خود را طولانی کرد و در میان انتظارات تندرو فدرال رزرو به بالاترین سطح از اواسط ژوئیه صعود کرد. اظهارات اخیر چندین مقام فدرال رزرو نشان داد که بانک مرکزی ایالات متحده به مسیر سختگیرانه سیاست خود پایبند خواهد ماند. این امر، همراه با لحن ضعیف تر در بازارهای سهام، همچنان پشتوانه سرمایه امن است و باید به عنوان یک باد مخالف برای استرالیایی حساس به ریسک عمل کند.

  • AUD/USD روز دوشنبه قیمت های جدیدی را به دست آورد و یک رگه باخت پنج روزه را به پایین ترین حد چند هفته ای رساند.
  • حرکت PBoC به سمت پایین آوردن نرخ‌های معیار، از دلار استرالیایی که چینی است حمایت می‌کند.
  • ترس از رکود اقتصادی، افزایش بهره خرید دلار باید برای استرالیایی که ریسک پذیرتر است را محدود کند.
جفت AUD/USD هفته جدید را با یک نوت مثبت آغاز می‌کند و یک زنجیره باخت پنج روزه را به پایین‌ترین سطح یک ماهه خود می‌رساند که در روز جمعه ثبت شد. این جفت ارز قیمت پیشنهادی خود را در اولین جلسه اروپایی حفظ می‌کند، اگرچه در تلاش برای یافتن پذیرش یا تقویت حرکت فراتر از رقم گرد 0.6900 است.

بخوانید:  جیک شرمن: چیزی برای گزارش از واشنگتن نیست

از این رو، عاقلانه است که قبل از تأیید اینکه عقب نشینی شدید اخیر از بالاترین سطح دو ماهه، مسیر خود را طی کرده و برای هر گونه سود بیشتر، موقعیت خود را طی کرده است، منتظر خریدهای بعدی قوی باشیم. در غیاب هر گونه انتشار عمده اقتصادی ایالات متحده در بازار در روز دوشنبه، جفت AUD/USD همچنان تحت تأثیر پویایی قیمت دلار قرار دارد. معامله گران بیشتر از احساسات ریسک گسترده تر برای استفاده از فرصت های کوتاه مدت استفاده می کنند.

سطوح فنی برای تماشا