AUD/USD با سقوط غیرمنتظره در تغییر اشتغال استرالیا به سمت 0.6900 سقوط کرد.

در اوایل روز، China Securities News اشاره کرد: “چین ممکن است 1.5 تریلیون یوان بدهی اضافی را به عنوان بخشی از فشار سرمایه گذاری منتشر کند.”

در ادامه، چاپ هفتگی گزارش اولیه مطالبات بیکاری ایالات متحده و نظرسنجی تولید فدرال رزرو فیلادلفیا برای ماه اوت می تواند معامله گران AUD/USD را سرگرم کند. مهم‌تر از همه، ترس از رکود اقتصادی و نگرانی‌های فدرال رزرو برای نظارت بر انگیزه‌های جدید بسیار مهم است.

تحلیل فنی

به غیر از داده های اشتغال استرالیا، نگرانی های متفاوت پیرامون چین نیز به نفع فروشندگان AUD/USD است.

قوی‌ترین سیگنال‌های نزولی MACD از اواخر ژوئن به شکست نزولی واضح کانال صعودی یک ماهه پیوستند تا خرس‌های AUD/USD را امیدوار به بازدید مجدد از پایین‌ترین سطح سالانه 0.6678 نگه دارند. با این حال، 50-DMA و پایین ماه می، به ترتیب در حدود 0.6900 و 0.6825، می توانند به عنوان بافر به سمت جنوب عمل کنند. در همین حال، تا زمانی که قیمت در زیر سطح 200-DMA در حدود 0.7120 باقی بماند، بازیابی گریزان باقی می ماند. با این حال، خط حمایت کانال اعلام شده مقاومت فوری در حدود 0.6990 به نظر می رسد.

  • AUD/USD پیشنهادهایی را برای بازخوانی پایین‌ترین سطح روزانه دریافت می‌کند و در پایین‌ترین حد هفتگی تحت فشار باقی می‌ماند.
  • تغییر اشتغال استرالیا به منفی 40.9 هزار رسید، نرخ بیکاری در ماه جولای به 3.4 درصد کاهش یافت.
  • احساسات بازار در میان بازدهی ملایم تر و سهام مختلط تقسیم می شود.
  • عناوین اخبار پیرامون چین، تایوان برای آزمایش خرس‌ها زودتر به Fed Minutes پیوست.
بخوانید:  دانشگاه شاخص اولیه احساسات میشیگان برای نوامبر 54.7 در مقابل 59.5 گذشته

AUD/USD بار تعداد مشاغل ضعیف دیگری را در جلسه آسیایی روز پنجشنبه به دوش می کشد، تا نگرانی های تازه پیرامون تایوان فراموش نشود. با این حال، جفت استرالیا پس از بازگرداندن کمترین سطح روزانه به 0.6924، تا زمان انتشار، در اطراف 0.6935 تحت فشار باقی می ماند.

تغییر عنوان شغل استرالیا به -40.9K در مقابل 25K مورد انتظار و 88.4K قبلی کاهش یافت در حالی که نرخ بیکاری به 3.4% در مقابل 3.5% پیش بینی شده کاهش یافت. همچنین نرخ مشارکت در مقابل پیش‌بینی‌های بازار و پیش‌بینی‌های قبلی 66.8 درصد به 66.4 درصد کاهش یافت.

شایان ذکر است که شاخص قیمت دستمزد استرالیا برای سه ماهه دوم (سه ماهه دوم) فشار نزولی را بر قیمت‌های AUD/USD در روز قبل اعمال کرد. با این حال، داده ها رشد 0.7 درصدی QoQ را در سه ماهه دوم نشان می دهد تا سریع ترین سرعت رشد از سپتامبر 2014 را نشان دهد. با این حال، ارقام در مقایسه با اعداد تورمی که به نوبه خود محتاط بودن اخیر بانک مرکزی استرالیا (RBA) را توجیه می کند، ناامیدکننده است. نظرات.

لازم به ذکر است که Fed Minutes روز گذشته افزایش دلار آمریکا را بررسی کرد، همانطور که به نقل از رویترز، مقامات آماده هستند تا سرعت افزایش نرخ بهره را همزمان با سیگنال های کاهش تورم کاهش دهند. با این حال، به نظر می رسد که فروش خرده فروشی ایالات متحده در ماه جولای، فشار نزولی بر قیمت های AUD/USD وارد کرده است.

در همین راستا اظهارات کریتنبرینک یک دیپلمات ارشد آمریکایی در شرق آسیا بود که گفت: “ایالات متحده متعهد به حفظ صلح و ثبات در سراسر تنگه تایوان است.”

بخوانید:  CPI نهایی آوریل آلمان + 7.2٪ در مقابل +7.2٪ اولیه سالانه

همچنین بخوانید: شکست: داده‌های مشاغل استرالیا در کل ضعیف بود و وزن آن در AUD/USD بود.

برعکس، آخرین اظهارنظرهای دفتر نماینده تجاری ایالات متحده مبنی بر اینکه “اوایل پاییز امسال، ایالات متحده و تایوان مذاکرات رسمی را در مورد یک ابتکار تجاری آغاز خواهند کرد”، به نظر می رسد نگرانی ها از کشمکش ایالات متحده و چین را تجدید کرده و بر این احساسات تأثیر می گذارد. .


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-usd-slides-towards-06900-on-surprise-fall-in-australias-employment-change-202208180139

در میان این بازی‌ها، بازدهی خزانه‌داری 10 ساله ایالات متحده از بالاترین سطح هفتگی در حدود 2.90 درصد، با یک واحد کاهش (bp) به 2.89 درصد در زمان انتشار کاهش یافت. علاوه بر این، S&P 500 Futures پس از معکوس شدن از بالاترین سطح چهار ماهه روز قبل، زیان ملایمی را چاپ می کند.