Asia FX با ثابت ماندن دلار از ضررهای ناشی از فدرال رزرو توسط Investing.com ضعیف شد

با این حال، یوان و سایر ارزهای آسیایی قرار بود هفته را بالاتر ببندند، که عمدتاً به دلیل افت شدید دلار کمک کرد زیرا ترس از بحران بانکی ایالات متحده باعث شد معامله گران این سوال را مطرح کنند که آیا فدرال رزرو فضای کافی برای افزایش نرخ بهره را دارد یا خیر.

فدرال رزرو همانطور که در این هفته انتظار می رفت، اعلام کرد که به اقدامات خود در برابر تورم بالا ادامه خواهد داد. اما تغییر زبان بانک حاکی از توقف احتمالی افزایش نرخ بهره به دلیل فشار بر بخش بانکی بود.


© رویترز.

داده های اولیه نشان داد ژاپنی ها نیز تا ماه مارس در قلمرو انقباض باقی مانده اند. بدتر شدن ریسک اشتها باعث شد تا ین در این هفته بیش از 1 درصد افزایش یابد.

در روز جمعه اندکی کاهش یافت، اما با جهش 1.5 درصدی بهترین عملکرد این هفته را داشت، در حالی که در جنوب شرقی آسیا با جهش 1.3 درصدی در این هفته پیشرو بود.

نوشته امبار واریک

Investing.com — اکثر ارزهای آسیایی در روز جمعه سقوط کردند و دلار در نزدیکی پایین‌ترین سطح هفت هفته‌ای خود ثابت ماند، زیرا بازارها در مورد احتمال توقف قریب‌الوقوع افزایش بهره گمانه‌زنی می‌کردند، اگرچه سیگنال‌های ناگوار فدرال رزرو اکثر واحدهای منطقه‌ای را در مسیر هفتگی قوی قرار می‌دهد. دستاوردها

این بدترین عملکرد روز بود، با 0.4٪ کاهش علیرغم اصلاح نقطه میانی قوی تر توسط بانک مردم. رکود در بخش املاک احساسات نسبت به چین را تشدید کرد و چشم انداز بهبود اقتصادی قوی پس از کووید را تیره کرد.

بخوانید:  سهام BIDU با تصمیم بازخرید 7 درصد افزایش یافت

همچنین کمی بالاتر از حد انتظار برای ماه فوریه است.

دلار نسبت به ضررهای اخیر در روز جمعه ثابت ماند و قیمت و معاملات ثابت شد. اما قرار بود دلار در این هفته بیش از 1 درصد از دست بدهد.

طرح تجدید ساختار بدهی مورد انتظار توسط توسعه دهنده املاک تحت محاصره چین اورگراند گروه (هنگ کنگ:) با توجه به اینکه برخی از سرمایه گذاران پیشنهاد کرده بود تا 98 درصد از دارایی های اوراق قرضه خود کوتاهی کنند، سر و صدای کمی به خود دید.

با این حال، عدم قطعیت در مورد اینکه چه زمانی فدرال رزرو دقیقاً می تواند افزایش نرخ خود را متوقف کند، احساسات را آرام نگه داشت، در حالی که ترس از کندی رشد اقتصادی ایالات متحده نیز سرمایه گذاران را نسبت به دارایی های آسیایی با ریسک محتاط نگه داشت.

سیگنال‌های ضعیف اقتصادی نیز روز جمعه بر واحدهای آسیایی تأثیر گذاشت. 0.1 درصد کاهش یافت زیرا در ماه فوریه بسیار بیشتر از حد انتظار کاهش یافت.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/asia-fx-weakens-as-dollar-steadies-from-feddriven-losses-3038635

این پناهگاه از همتایان خود بهتر عمل کرد و 0.5 درصد افزایش یافت، حتی در حالی که داده ها نشان می داد ژاپنی ها همانطور که در فوریه انتظار می رفت کاهش یافته است، و اعتبار بیشتری به موضع فوق العاده غیرقانونی بانک مرکزی ژاپن می دهد.