AMC Entertainment با عملکرد بهتر سهام میم از بازارهای گسترده تر افزایش می یابد

با اخبار سهام داغ همراه باشید!


AMC و دیگر زنجیره‌های سینما امیدوارند که نمایش مجدد به موقع یک فیلم کلاسیک بتواند فروش باکس آفیس این آخر هفته را افزایش دهد. والت دیزنی (NYSE:DIS) آواتار را این آخر هفته مجدداً منتشر می کند زیرا این شرکت در حال آماده شدن برای افزایش بازاریابی برای انتشار دنباله آواتار در دسامبر است.. پس از پایان آرام تابستان، انتشار مجدد آواتار می تواند دقیقا همان چیزی باشد که سینماها برای افزایش فروش در فصل هالووین و تعطیلات به آن نیاز دارند.


  • NYSE: AMC در جلسه معاملاتی روز جمعه 1.78 درصد افزایش یافت.
  • سهام میم موفق به ثبت یک وضعیت مثبت نزدیک به هفته معاملاتی شدند.
  • AMC امیدوار است که عرضه مجدد آواتار بتواند به گیشه این آخر هفته کمک کند.

NYSE: AMC موفق شد از فشار فروش ناشی از فروش بازار در روز جمعه جلوگیری کند و روند باخت اخیر خود را قطع کند. سهام AMC 1.78 درصد افزایش یافت و هفته معاملاتی را با قیمت 7.99 دلار به پایان رساند. این حرکت بالاتر قطعاً در روز جمعه دور از انتظار بود زیرا هر سه میانگین اصلی در آخر هفته سقوط کردند. سهام کاهش خود را از افزایش نرخ بهره روز چهارشنبه فدرال رزرو ادامه دادند و پنجمین هفته زیان ده در شش هفته گذشته را ثبت کردند. در مجموع، داوجونز پس از از دست دادن 486 واحد پایه به پایین ترین حد خود برای سال 2022 رسید، در حالی که S&P 500 و NASDAQ به ترتیب 1.72% و 1.80% زیان را در طول جلسه ثبت کردند.

بخوانید:  در حوالی ساعت 162.00 با نزدیک شدن به BoJ عضلات را خم می کند

سهام AMC

سهام میم در روز جمعه روند بازار را کاهش داد زیرا AMC و GameStop (NYSE:GME) هر دو برای پایان هفته افزایش یافتند. متأسفانه برای سهامداران AMC، سهام ترجیحی APE (NYSE: APE) به پایین ترین سطح تاریخ خود رسید و هفته را با قیمت فقط 3.58 دلار به پایان رساند. Bed Bath and Beyond (NASDAQ:BBBY) 5.92 درصد سقوط کرد و ثابت کرد که همه سهام میم ها از فروش روز جمعه مصون نیستند.

قیمت سهام ترجیحی AMC APE

این مقاله را دوست دارید؟ با پاسخ دادن به این نظرسنجی ما را در بازخورد یاری کنید:


منبع: https://www.fxstreet.com/news/amc-stock-forecast-amc-entertainment-rises-as-meme-stocks-outperform-broader-markets-202209261103منبع: https://www.fxstreet.com/news/amc-stock-forecast-amc-entertainment-rises-as-meme-stocks-outperform-broader-markets-202209261103