82.30 به عنوان یک مانع عمل می کند، تمرکز بر سفارشات کالاهای بادوام ایالات متحده است

جفت USD/INR در جلسه آسیایی حرکات بالا و پایین را در محدوده باریک 82.20-82.30 نشان می دهد. این دارایی در روز جمعه گشایش مثبتی داشت زیرا شاخص دلار آمریکا (DXY) پس از سقوط به نزدیکی 102.00 در جلسه روز پنج‌شنبه به شدت بازگشت. شاخص دلار بهبود خود را تا نزدیک به 102.68 افزایش داده است زیرا سایر بانک های مرکزی نیز به افزایش بیشتر نرخ بهره منفی می گویند و به دنبال ارزیابی تأثیر سیاست پولی فعلی هستند.

جدای از آن، داده های اولیه S&P Global PMI (مارس) ایالات متحده به شدت مورد رصد قرار خواهند گرفت. انتظار می‌رود که PMI تولیدی پس از انتشار قبلی 47.3 به 47.0 کاهش یابد. و PMI سرویس ممکن است نسبت به نسخه قبلی 50.6 به 50.5 کاهش یابد.

معاملات آتی S&P500 در معاملات آسیایی حرکت های متلاطمی را نشان می دهد. فقدان خرید بعدی در معاملات آتی سبد سهام 500 سهام آمریکا پس از حرکت مطمئن بهبودی در روز پنجشنبه، ابرهای عدم اطمینان را از بین برده است. بازدهی دو ساله خزانه داری ایالات متحده که دقیقاً از معیار سهام ایالات متحده پیروی می کند، بالای 3.8 درصد آسیب پذیر به نظر می رسد.


اشتراک گذاری:

  • USD/INR در محدوده 10 پیپ در حال نوسان است زیرا سرمایه گذاران منتظر سفارشات کالاهای بادوام ایالات متحده و داده های اولیه PMI هستند.
  • عدم خرید بعدی در معاملات آتی S&P500 پس از یک حرکت بازیابی مطمئن، ابرهای عدم اطمینان را ایجاد کرده است.
  • دولت هند ارزیابی عملکرد وام دهندگان دولتی و PSU ها را پس از ورشکستگی بانکی جهانی آغاز کرده است.
بخوانید:  ارزش دلار برای هفته باخت؛ افزایش یورو بر اساس اظهارات لاگارد شاهین توسط Investing.com

در جبهه روپیه هند، نخست وزیر به رهبری مودی، پس از تشدید شکست بانکی جهانی، شروع به کشف هرگونه نشانه ای از رکود بانکی کرده است. نیرمالا سیتارامان، وزیر دارایی، دستور ارزیابی وام دهندگان دولتی و بانک های بخش عمومی (PSUs) را در مورد عملکرد و ارزیابی آنها از سرمایه مورد نیاز صادر کرده است.

در آینده، انتشار اطلاعات سفارشات کالاهای بادوام ایالات متحده (بهمن) یک محرک کلیدی برای شاخص قدرتمند USD خواهد بود. طبق اجماع، داده های اقتصادی 0.6 درصد در مقابل انقباض 4.5 درصدی که قبلا منتشر شده بود، افزایش می یابد. شاخص اقتصادی تقاضای رو به جلو برای کالاهای بادوام را نشان می‌دهد و افزایش آن می‌تواند ترس از تشدید سیاست‌ها توسط فدرال رزرو (فدرال رزرو) را افزایش دهد.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/usd-inr-price-news-8230-acts-as-a-barricade-focus-in-on-us-durable-goods-orders-202303240430