3 دلیلی که چرا افزایش 75 بیتی بر ثانیه بانک مرکزی اروپا و صحبت های جنگ طلبانه بعید است از EUR – ING حمایت کند

«در حالی که این درست است که بانک مرکزی اروپا در چند نشست گذشته همواره طرف های جنگ طلب را غافلگیر کرده است، اما تأثیر مثبت آن بر یورو بی اثر بوده است. همانطور که در جدول زیر نشان داده شده است، EUR/USD عمدتا در شش ساعت پس از پنج اطلاعیه اخیر بانک مرکزی اروپا ضعیف شده است.ING خاطرنشان می کند.

ING Research انتظارات خود را برای چشم انداز EUR در جلسه سیاست گذاری بانک مرکزی اروپا در هفته آینده مورد بحث قرار می دهد.

برای ایده های تجارت بانکی، eFX Plus را بررسی کنید. برای مدت زمان محدود، یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه، پایه 79 دلار در ماه و حق بیمه با 109 دلار در ماه دریافت کنید. بیار اینجا.


منبع: https://forexlive.com/centralbank/3-reasons-why-next-weeks-75-bps-ecb-hike-hawkish-talk-unlikely-to-support-eur-ing-20221020/ما شک داریم که پس از اعلام اکتبر، حمایت زیادی از یورو وجود داشته باشد، حتی اگر بانک مرکزی اروپا یک پیام تندروانه را به افزایش 75 واحدی نرخ بهره ضمیمه کند، مانند: 1) تفاوت نرخ بتای EUR/USD با نرخ کوتاه مدت کم باقی مانده است. 2) با وجود کاهش اخیر قیمت گاز، بازارها از نظر ساختاری نسبت به چشم انداز داخلی منطقه یورو بدبین هستند. و 3) ING اضافه می‌کند که جنگ‌طلبی فدرال رزرو همچنان به تقویت دلار می‌افزاید.