20+ تجربه هیجان‌انگیز! نگاهی به بهترین اتاق فرارهای تهران شب | allescape

20+ تجربه هیجان‌انگیز! نگاهی به بهترین اتاق فرارهای تهران شب | allescape

اتاق فرار احضار با فضای رازآلود و افکت‌های بسیار جذابی طراحی شده که ترس و دلهره را برای شما به‌همراه خواهد داشت. طرفداران اتاق فرار از قشر خاصی از جامعه نیستند و برخلاف تصورات نیز نیازی به داشتن مهارت خاصی هم ندارند. مخاطبان این بازی را همه افراد تشکیل می‌دهند و می‌تواند در تیم‌های چند نفره در این بازی شرکت کنند و با همفکری و خلاقیت از این بازی نهایت لذت را ببرند.

در هر صورت جان خود را از دست می‌دهید؛ فقط باید برای جلوگیری از نابودی فرآیند طراحی و ساخت اتاق فرار دنیا تلاش کنید. برای اطلاعت بیشتر از مجموعه اسکیپ کیوب و سوالات متداول می‌توانید از طریق یکی از موارد زیر اقدام کنید. داستان این بازی به این گونه است که شما به‌عنوان سارقان الماس وارد یک بانک فوق امنیتی می‌شوید.

  • درسته که این بازی برای خانواده ها مناسبه ولی اصلا بچگونه نیست، بلکه جوری طراحی شده که سرگرمی های مختلف مثل حل کردن معما رو با فعالیت های ورزشی و بازی های مختلف مثل دوچرخه سواری، پرش، طناب بازی و…
  • ساختمان‌هایی که ازنظر قدمت و نوع استحکام بنا در سطح کیفی خوبی قرار نمی‌گیرند حتماً انتخاب اشتباهی هستند و لازم است که در مورد آن‌ها کارشناسی‌های لازم را به عمل بیاوریم.
  • نحوه انجام بازیداستان را جدی بگیرید و تلاش کنید از همان ابتدا به دنبال سرنخ بگردید.
  • جایی که هفته گذشته الماسی گرانقیمت متعلق به دوره پادشاهی آرتور از آن‌جا.

قیمت اتاق فرار در مشهد در مجموعه پارادوکس بسیار مناسب می باشد و این مجموعه برای حضور در بازی به ازای هر نفر ۳۰% تخفیف ویژه در نظر گرفته است. در واقع برای حضور در یک بازی مهیج به جای ۵۰ هزار تومان فقط نیاز است ۳۵ هزار تومان پرداخت شود. این مجموعه به کارت‌خوان و پارکینگ اختصاصی همراه با جای پارک آسان مجهز است. پذیرای قدم بانوان و آقایان نیز خواهد بود و سناریوی ویژۀ سفر در زمان را ارائه خواهد داد. افرادی که می‌توانند در این بازی پرشور حضور داشته باشند ۴ تا ۶ نفر در نظر گرفته شده‌اند. البته برای حضور در این مجموعه نیز لازم است دست کم ۲ قبل با مسئولین آن هماهنگ شوید تا تداخلی در فعالیت های اتاق فرار پارادوکس مشهد ایجاد نشود.

بخوانید:  خلاصه فد پاول: تورم هنوز خیلی بالاست، اما ریسک متعادل تر است.

اگر در زمان تعیین‌شده نتوانید با ترفندهای مختلف از اتاق بیرون بیاید بازنده خواهید شد. یک بازی جذاب و فان که معما‌هایش با تمامی معماهای دیگر از نظر جنس متفاوت است و سناریو بسیار جذابی و متفاوتی نیز دارد. این اتاق فرار هم مانند اتاق فرار سرقت از بانک دو مکان مجزا برگزار می‌شود و هیچ تفاوتی از نظر سناریو، طراحی، قیمت و… باهم ندارند. ما هر دو نشانی را برای شما در زیر توضیحات این اتاق قرار می‌دهیم تا نسبت به مکان خود به هرکدام که راحت‌ترید، مراجعه کنید. این اتاق فرار دقیقا از روی این فلیم طراحی شده و اگر شما فیلم را دیده باشید دقیقا صحنه‌هایی از این مجموعه در این محیط برای شما تداعی می‌شود.

نکاتی که قبل از تجربه اتاق فرار باید بدانید

ما در ویرا پارک با انواع سناریوهای ترسناک، تاریخی، معمایی و پلیسی و ماجراجویی منتظر شما هستیم تا از اتاق فرار های ما لذت ببرید. مجموعه اتاق فرارهای اسکیپ‌می با همفکری و همکاری فارغ‌التحصیلان مدرسه علامه حلی تهران در ۱۸اردیبهشت۱۳۹۵ تاسیس شده است. یکی از سخت‌ترین و دشوارترین اتاق فرارهای تهران، همین اتاق فرار کشتی دزدان دریایی است. خیلی از افرادی که تجربه بازی در این اتاق را دارند می‌گویند که هر معما کمی سخت‌تر و چالش‌برانگیزتر از قبلی بود. از ویژگی‌های این اتاق فرار که آن را نسبت به سایر اتاق فرارهای تهران متمایز می‌کند، محل برگزاری آن است که در یک عمارت ۲۰۰ساله در یک فضای متفاوت و خاص اجرا می‌شود. برخی معتقد‌ند که مسابقه‌ای در سال ۱۳۷۴ شمسی در ایران پخش می‌شد که نمونه‌ی ابتدایی از اتاق فرار به شمار می‌آید.

بخوانید:  داده های بازار کار بریتانیا در دستور کار امروز در اروپا

اتاق فرارهای کاشان