یک پیروزی حذفی راند 1 برای گاوها پیش از CPI ایالات متحده

با این وجود، تز نزولی در نمودار روزانه همچنان در مورد رویداد CPI ایالات متحده معتبر است و قیمت همچنان زیر سطح روانشناختی 1.2200 است و میانگین مقاومت برگشتی 50% که با حمایت قبلی به سمت چپ تلاقی دارد:

در زیر تصویری از اقدامات قیمت و پایان نامه برای مدت طولانی در جلسه نیویورک پیش از انتشار شاخص قیمت مصرف کننده و داده های خرده فروشی ایالات متحده در روز بعد در این هفته است.

نمودار روزانه GBP/USD


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gbp-usd-price-analysis-a-round-1-knockout-victory-for-the-bulls-ahead-of-us-cpi-202302131936

همانطور که نشان داده شد، بازار مملو از فروشندگان بود و گاوها از این فرصت برای شروع هفته استفاده کردند. در روز پنجشنبه، هجوم عرضه آغاز شد و جمعه شورت های بیشتری وارد بازار شد. در روز دوشنبه، خرس‌ها تلاش کردند تا با چیزی که به نظر می‌رسید یک افزایش نزولی و فرصت شکست زیر 1.2050 بود، کنار بیایند. با این حال، شکست ساختار به سمت طولانی به شرح زیر بود:

در نگاه اول قبل از روز، به نظر می رسید که بازار برای ادامه روند نزولی با توجه به اصلاح 50 درصد بازگشت میانگین و رد شدید خرس ها آماده شده است. با این حال…

GBP/USD با فاصله گرفتن از شروع شورت های به دام افتاده روز که به دنبال شکستن به زیر 1.2050 برای تراز اولیه هفته بودند، افت کرده است. در زمان نوشتن این مقاله، GBP/USD با قیمت 1.2140 و 0.8 درصد افزایش در روز معامله می شود.

بخوانید:  تجزیه و تحلیل تاریخی: دلار را قبل از اینکه فدرال رزرو به اتمام رسانده باشد را نفروشید - Credit Agricole

GBP/USD خرس هنوز در حال بازی است


اشتراک گذاری:

  • فشار کوتاه GBP/USD دست‌های ضعیف‌تر شروع هفته را از بین می‌برد.
  • پایان نامه نزولی GBP/USD در نمودار روزانه همچنان در مورد رویداد CPI ایالات متحده معتبر است.

گاوها همانطور که در بالا نشان داده شده است فشار کوتاهی انجام می دهند.

نمودار GBP/USD M15