گلدمن ساکس رشد محدودی را برای یورو پیش‌بینی می‌کند و قرار گرفتن در معرض کوتاه EUR/CAD را ترجیح می‌دهد

این امر باعث می‌شود گلدمن ساکس پیش‌بینی کند که فدرال رزرو اوج بالاتری را برای نرخ وجوه پیشنهاد می‌کند، در حالی که بانک مرکزی اروپا (ECB) احتمالاً نشان می‌دهد که به مسیر از پیش تعیین‌شده خود ادامه می‌دهد اما زمینه کمتری برای پوشش دارد.

EUR/CAD روزانه

جالب اینجاست که به نظر می‌رسد داده‌های اخیر کمی متفاوت است – در حالی که تورم در ایالات متحده پایدارتر از حد انتظار باقی مانده است، اما در منطقه یورو با سرعت بیشتری کاهش یافته است. علاوه بر این، ایالات متحده با وجود اینکه منطقه یورو قیمت گاز بسیار پایین‌تری دارد، برخلاف عملکرد کمتر ستاره‌ای منطقه یورو در آغاز سال، داده‌های اقتصادی سخت انعطاف‌پذیری را تجربه کرده است.

برای ایده های تجارت بانکی، eFX Plus را بررسی کنید. برای مدت زمان محدود، یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه، پایه 79 دلار در ماه و حق بیمه با 109 دلار در ماه دریافت کنید. بیار اینجا.


منبع: https://www.forexlive.com/news/goldman-sachs-foresees-limited-upside-for-euro-prefers-short-eurcad-exposure-20230613/

گلدمن ساکس اخیراً دیدگاه خود را در مورد یورو به اشتراک گذاشته است و پیشنهاد می کند که پتانسیل صعودی آن به دلیل شباهت در شرایط کلان اقتصادی در منطقه یورو و سایر مناطق محدود است. این شرکت معتقد است که واگرایی در قیمت گذاری بازار بین این مناطق باید در طول زمان کاهش یابد.

گلدمن ساکس معتقد است که این تغییرات عمدتاً نوسانات کوتاه مدت حول یک روایت رایج تر هستند. این شرکت معتقد است که در نهایت، تصویر اقتصاد کلان به شدت واگرا نیست و حرکات شدید بازار در هر جهت فرصت هایی برای بازی های تاکتیکی علیه آنها فراهم می کند. در کوتاه مدت، گلدمن ساکس انتظار دارد که یورو بیشتر کاهش یابد و قرار گرفتن در معرض EUR/CAD کوتاه مدت را به عنوان یک حرکت تاکتیکی توصیه می کند.

بخوانید:  آسیا FX قبل از سخنرانی پاول اینچ بالاتر می رود، خوش بینی چین کاهش می یابد توسط Investing.com