گروه REV خندقی عمیق در دنیای خودروهای برقی دارد

با حرکت به سمت حاشیه، این شرکت نسبت به سال گذشته کاهشی در حاشیه ثبت کرد، اما مطابق با رقم اجماع Marketbeat.com و همچنین یک بهبود متوالی نیز وجود داشت.

این شرکت گزارش داد 594.8 میلیون دلار برای افزایش 0.3 درصدی نسبت به سال گذشته همانطور که هست و همچنین با اختلاف اندکی از اجماع شکست خورد. این دستاوردها عمدتاً به دلیل قدرت در بخش RV به کمک اقدامات قیمت گذاری در سراسر مجموعه بود.

این شرکت سابقه افزایش سود سهام ندارد، اما به نظر می رسد با توجه به معیارها امکان پذیر باشد.

چشم انداز فنی: گروه REV از پشتیبانی سازمانی خارج می شود

وقتی صحبت از لوکس، مایل نهایی و تحویل طولانی مدت به میان می آید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به نام های درجه یک مانند تسلا (NASDAQ: TSLA)، آب کم عمق (NYSE: F)، و جنرال موتورز (NYSE: GM) برای یافتن سخت ترین رقابت روی این سیاره.

این باعث شد که EPS تعدیل شده در 0.24 دلار و 0.02 دلار بهتر از حد انتظار باشد و انتظار می رود که بهبود حاشیه تا پایان سال ادامه یابد. تنها خبر بد راهنمایی است و حتی آن هم با جزئیات خدشه دار می شود.

گروه REV یک سه ماهه خوب داشت و اگر محدودیت های زنجیره تامین که تولید و تحویل را محدود می کرد، نمی توانست بهتر باشد.

نکته اصلی این است که گروه REV دارای یک خندق عمیق و بیشتر است. این شرکت یک بازی خالص برای خودروهای برقی نیست، بلکه سازنده خودروهای ICE، BEV، هیبریدی و هیدروژنی است. این به آن یک خندق عمیق و همچنین تنوع عمیق می دهد.

گروه REV توسط زنجیره تامین محدود شده است

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب گروه REV، ماهیت تثبیت شده و مهم‌تر از آن سودآوری آن است. شرکت سود می کند و ترازنامه سالمی دارد که نه تنها از سود سهام بلکه از خرید مجدد سهام نیز پشتیبانی می کند.

REV Group با نتایج Q1 به انتهای خود رسید و نتایج Q2 دارای سهام در حال معکوس شدن است. اکشن قیمت بیش از 5 درصد رشد کرد و نشانه هایی از مقاومت کوتاه مدت را نشان می دهد، اما نمودارهای هفتگی بسیار صعودی هستند.

این شرکت چشم انداز درآمد خود را برای سال کاهش داد، اما فقط در صدر قرار گرفت و محدوده جدید همچنان در برگیرنده اجماع است. این راهنمایی به دلیل وجود رکوردهای عقب مانده و مشاهده عرضه، در پایین ترین سطح باقی مانده است، بنابراین اگر مشکلات زنجیره تامین در چند ماه آینده کاهش یابد، شانسی برای عملکرد بهتر وجود دارد.

بخش آتش نشانی و اضطراری سالانه کاهش داشته است، اما این به دلیل عرضه قطعات و در دسترس بودن نیروی کار است و نه تجارت اساسی. بخش تجاری نیز کاهش اندک 0.3 درصدی را ثبت کرد که با افزایش 19.6 درصدی در بخش RV جبران شد.

سهام نه تنها سطح حمایت جدید و بالاتری را نسبت به جایی که برای اولین بار جهش کرده بود نشان می دهد، بلکه جهش توسط اندیکاتورها و نتایج نیز پشتیبانی می شود.

راد راشینگ، رئیس و مدیر عامل شرکت REV Group Inc.، گفت: ما به اقداماتی برای جبران فشارهای تورمی ادامه می‌دهیم و بر روی رشته‌های عملیاتی تمرکز می‌کنیم تا باعث افزایش حاشیه در سراسر کسب‌وکارهایمان شود.

ما در سه ماهه سوم با افزایش تقاضا برای خودروهایمان، بهبود حاشیه سود متوالی را ارائه کردیم.

«نقطه میانی راهنمایی‌های به‌روزرسانی‌شده، پیش‌بینی می‌کند که شتاب حاشیه در درآمد ادامه داشته باشد که همچنان توسط زنجیره تأمین محدود می‌شود».

REV Group سرمایه را به سهامداران برمی گرداند

با فرض اینکه بازار از این حرکت پیروی کند، 98٪ مالکیت نهادی و 6٪ بهره کوتاه باید به افزایش قیمت تا سطح 14 دلار قبل از پایان سال کمک کند.

بازدهی سهام حدود 1.80٪ با معاملات سهام نزدیک به 11.30 دلار است و این یک پرداخت مطمئن است. این شرکت پرداخت را در طول همه گیری مانند بسیاری دیگر به حالت تعلیق درآورد، اما آن را به سرعت و در سطح قبل از همه گیری که حدود 21 درصد از درآمد است، بازگرداند.

در حالی که تولیدکنندگان دیگری نیز وجود دارند که آمبولانس‌های برقی، کامیون‌های آتش‌نشانی، اتوبوس و RV را می‌سازند، اما تعداد کمی از آنها وجود دارد و بهتر است که هنوز تولید نشده و ممکن است هرگز آن را نسازند.

REVG


منبع: https://www.fxstreet.com/news/rev-group-has-a-deep-moat-in-the-world-of-evs-202209080536

گروه REV (NYSE: REVG) یک بازی EV طاقچه بدون فلش است Lucid Motors (NASDAQ: LCID)، گروه Workhorse (NASDAQ: WKHS)، یا نیکولا (NASDAQ: NKLA) اما چیزی دارد که آنها ندارند. یک خندق عمیق