گروه ارز دیجیتال 575 میلیون دلار به بازوی وام‌دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس تریدینگ بدهکار است.

در تعلیق بازخریدها و توقف وام‌های جدید، جنسیس گلوبال کپیتال به «آشفتگی بی‌سابقه‌ای در بازار» اشاره کرد که پس از اعلام ورشکستگی صرافی FTX در بازار موج زد. در آن زمان، DCG گفت که برداشت های متوقف شده در جنسیس هیچ تاثیری بر عملیات یا شرکت های تابعه آن نداشته است.


© رویترز. عکس فایل: در این تصویر که در 28 نوامبر 2021 گرفته شده است، نمادهای ارزهای دیجیتال مجازی روی اسکناس های دلار آمریکا قرار داده شده است. رویترز/دادو روویک/تصویر/عکس فایل

به گفته سیلبرت، DCG همچنان در مسیر رسیدن به درآمد 800 میلیون دلاری در سال جاری است.

توسط هانا لنگ

سیلبرت در نامه ای که رویترز آن را مشاهده کرد، گفت وام های جنسیس گلوبال کپیتال، که هفته گذشته برداشت مشتریان را به حالت تعلیق درآورد، برای “تأمین فرصت های سرمایه گذاری” و بازخرید سهام از سهامداران غیرکارمند مورد استفاده قرار گرفت. او افزود که این بدهی در ماه می 2023 سررسید است.

سیلبرت همچنین به سهامداران گفت که از سخنان حمایت “همراه با پیشنهادات برای سرمایه گذاری در DCG” قدردانی می کند و اگر شرکت تصمیم به انجام یک دور سرمایه گذاری داشته باشد، به سرمایه گذاران اطلاع خواهد داد. وال استریت ژورنال روز دوشنبه گزارش داد که جنسیس به دنبال جذب یک میلیارد دلار است و برای کمک به صرافی ارز دیجیتال بایننس و مدیر دارایی Apollo Global Management (NYSE:) مراجعه کرده است.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/digital-currency-group-owed-575-million-by-genesis-tradings-crypto-lending-arm-2950171

جدا از پول بدهی به جنسیس، تنها بدهی گروه ارز دیجیتال یک تسهیلات اعتباری 350 میلیون دلاری از “گروه کوچکی از وام دهندگان” به رهبری شرکت سرمایه گذاری الدریج و همچنین ادعای 1.2 میلیارد دلاری است که در ماه ژوئیه علیه صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری ورشکسته سه ارائه کرد. Arrows Capital. گروه ارز دیجیتال (DCG) این مسئولیت را از جنسیس پذیرفته بود.

(رویترز) – بری سیلبرت، مدیر اجرایی، بعدازظهر سه شنبه در نامه ای به سهامداران گفت، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Digital Currency Group، که مالک Genesis Trading و مدیر دارایی ارزهای دیجیتال Grayscale است، 575 میلیون دلار از بازوی وام دهنده رمزنگاری Genesis بدهکار است.