گاوها در حال حرکت هستند و به یک اصلاح فیبوناچی 61.8 درصدی به سمت 0.6800 نگاه می کنند

در بازه زمانی ساعتی، شاهد شکست در خط روند هستیم. بازار در حال پیچیدن است. ما پایین‌ترین سطح 0.6695 را داریم که در حال حاضر تحت فشار نقدینگی در سفارشات بازار زیر و کمتر از 0.6675 هستند. یک “جلو” نقدینگی می تواند منجر به افزایش تقاضا از سوی گاوها شود و در نهایت سوخت کافی برای حذف مقاومت 0.6720 و سپس 0.6736 و ایجاد تغییر شخصیت (CoCh) در ساختار به صعودی ایجاد کند.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/aud-usd-price-analysis-bulls-are-moving-in-with-eyes-on-a-618-fibonacci-retracement-towards-06800-202212192001

نمودار AUD/USD H1

انتظار می‌رود خط گردن AUD/USD M-formation همچنان در روزهای آینده به عنوان منطقه مقاومتی برای استراحت عمل کند و این می‌تواند منجر به ادامه روند نزولی در زیر خط مخالف فعلی شود تا 0.65s را هدف قرار دهد.

به روز رسانی AUD/USD

نشان داده شد که AUD/USD پشتیبانی کانال را شکسته است و چشم‌ها به شکستن نقطه کنترل حجم (VPC) در چرخه خرسی اواخر اوت تا اواسط اکتبر وجود دارد:

بزرگنمایی شده…

طبق یک تحلیل قبلی، AUD/USD در بازارهای پرریسک پس از جنگ طلبی BoE، ECB و فدرال رزرو به شدت افت کرد.، که به موجب آن خرس ها یک حرکت ادامه دار نزولی به سمت 0.6500 را هدف قرار می دهند، این تز همچنان در بازی باقی می ماند همانطور که در زیر نشان داده خواهد شد. با این حال، برای آینده نزدیک، یک اصلاح به سمت 0.6800 می تواند ابتدا روی کارت باشد.

تحلیل قبلی AUD/USD

در بازه‌های زمانی پایین‌تر، گاوها می‌خواهند برای تأیید یک سوگیری صعودی، شکسته شدن خط روند و قبل از اوج پایین‌تر را ببینند:

بخوانید:  ریسک تا اینجا در روز در خط دفاعی باقی می ماند

M-formation هنوز در حال ساخت است. پایین بودن هنوز تایید نشده است، زیرا هنوز شاهد تعطیلی اولین روز سبز روزانه هستیم که نشان دهنده کاهش انگیزه نزولی و چشم انداز اصلاح صعودی آن باشد.

یک عدم تعادل قیمت (PI) بین 0.6736 و 0.6810 با نسبت 61.8٪ به عنوان تلاقی وجود دارد:

با این حال، ربع بالای 0.66 مقداری از AUD را پشتیبانی می‌کند و ممکن است زمان آن رسیده باشد که برای اولین روز بسته شدن سبز، نظارت را شروع کنیم و کتاب بازی را در فریم‌های زمانی پایین‌تر برای تنظیم فشرده کوتاه برنامه‌ریزی کنیم.

  • گاوهای AUD/USD صبورانه منتظر تغییر شخصیت در ساختار بازار هستند.
  • گاوها برای روزهای آینده به تست 0.6800 نگاه می کنند، در حالی که خرس ها منتظر تایید فرصت نزولی هستند.