گاوها در بالای 1.0580 و چشم 1.0700 در بازی باقی می مانند

با این حال، 1.0620/50 می تواند یک مهره سخت برای شکستن باشد و ممکن است چندین جلسه طول بکشد تا شکسته شود. اگر خرس‌ها به عقب راندن خود ادامه دهند، 1.0580 در این زمینه کلید خواهد بود.

1.07 به عنوان یک هدف کلیدی برای روزهای آینده در نظر گرفته شده است.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/eur-usd-price-analysis-bulls-remain-in-play-while-above-10580-and-eye-10700-202302281811

این همان چیزی است که در نمودار روزانه بالا نشان داده شده است. با این حال، با توجه به کوتاه بودن بازار و موارد زیر چنین سناریویی را در بازه‌های زمانی روزانه و ساعتی نشان می‌دهد، هنوز چشم‌اندازهای آزمایش محکم‌تر و حرکت بالاتر برای روز آینده وجود دارد:

در تحلیل قبلی توضیح داده شد که در حالی که سوگیری به سمت نزول است، طبق چشم انداز بلندمدت، چشم انداز اصلاح روند نزولی وجود دارد:

همانطور که نشان داده شد، گاو نر از تعدادی نقاط شیرین در نمودار ظاهر می شود.

به من توضیح داده شد که «این ممکن است در اصلاح زودهنگام باشد و این می‌تواند فرصت خرید کم را برای گاوها در جلسات آتی در انتظار آزمایش مقاومت خط روند ایجاد کند.»

بیان شد که EUR/USD می تواند یک بازی جذاب برای گاوها باشد، اگر تخفیف کافی از آنچه در بالا به عنوان حمایت از خط روند مخالف تلقی می شود، اعطا شود. توضیح داده شد که شورت های آسیایی می توانند این روز را برای معامله گران لندنی به عنوان یک فرصت خرید کم رقم بزنند.

به روز رسانی EUR/USD

طبق تحلیل قبلی، تجزیه و تحلیل قیمت EUR/USD: گاوها در حاشیه در انتظار تخفیف هستندگاوهای نر متشکل‌تر که نسبت به قطار فراری اولیه تحمل می‌کردند و منتظر تخفیف بودند، با صعود این جفت از پایین‌ترین نرخ 1.0580 به بالاترین سطح 1.0645 بین لندن و پیش از باز شدن نقدینگی در وال استریت، به خوبی نتیجه گرفتند.

تجزیه و تحلیل قبلی EUR/USD


اشتراک گذاری:

  • تجمع EUR/USD با مخالفت شدید خرس ها مواجه شده است.
  • گاوهای نر EUR/USD هنوز در حوله قرار نگرفته اند و به 1.0700 چشم می زنند.

همانطور که نشان داده شد، گاوها در واقع از فروش آسیایی به خریداران لندن تخفیف دریافت کردند.

شمع قوی گاو نر تعهد زیادی دارد و با وجود فروش در جلسه ایالات متحده، گاوها ممکن است همچنان متعهد باقی بمانند که طبق نمودار ساعتی زیر چشم انداز یک آزمون دیگر را بالاتر می برد: