گاوهای NZD/USD با مقاومت هفتگی کلیدی وارد داده های مشاغل NZ می شوند

شکل گیری M در نمودار هفتگی قانع کننده است. خرس ها ممکن است در اطراف مقاومت خط گردن در کمین باشند و در حالی که در سمت جلوی مقاومت خط روند قرار دارند، سوگیری نزولی است.

«داده‌های بازار کار عقب‌مانده است، و بنابراین اغلب در اواخر چرخه نادیده گرفته می‌شوند، اما انتخاب داده‌ها بسیار سخت است و در نهایت به میزان قوی بودن داده‌ها خواهد رسید.»

تحلیل تکنیکال NZDUSD


منبع: https://www.fxstreet.com/news/nzd-usd-bulls-move-in-on-key-weekly-resistance-into-the-nz-jobs-data-202305022044


اشتراک گذاری:

  • خرس های NZD/USD در یک منطقه مقاومت کلیدی در کمین هستند.
  • امروزه همه نگاه ها به داده های مشاغل NZ معطوف است.

کیوی یکی از بهترین اجراکنندگان یک شبه بود که روی اکثر صلیب‌ها بلند شد یا نگه داشت. به گفته تحلیلگران بانک ANZ، این کشور حتی پس از افزایش غافلگیرکننده RBA دیروز، که کاتالیزور اولیه برای تقویت ارز Antipodean بود، ضررهای خود را در برابر دلار استرالیا جبران کرد.

همه چیز درباره داده های مشاغل NZ

NZD/USD با حرکت به سمت رویدادهای اصلی این هفته، از امروز چهارشنبه، به سمت بالا تحت فشار قرار می گیرد. روز سه شنبه، این جفت ارز تا 0.6218 افزایش یافت و اکنون در حال مواجهه با مقاومت است. این جفت در وال استریت تا پایان 0.68 درصد افزایش داشت و از پایین ترین سطح 0.6163 صعود کرده بود.

نوسانات در حال افزایش است، زیرا نوسانات بانک های منطقه ای ایالات متحده عمیق تر می شود و بازارها از نظر پیامدهای سیاست پولی (و تصمیم فدرال رزرو در ساعت 6 صبح فردا) تقسیم می شوند. تحلیلگران افزودند، اما امروز همه چیز در مورد داده های بازار کار محلی است، و انتخاب های ما برای خوانش های مختلف در سمت قوی تر است.

بخوانید:  موقعیت های خالص CFTC GBP NC انگلستان: 29.2-£ در مقابل 28-000 پوند قبلی