پوند/دلار آمریکا در بازار به دلیل خرید دلار آمریکا با ریسک Credit Suisse به پناهگاه امن سقوط کرد.

با این حال، سرمایه گذاران نگران هستند که ممکن است یک بحران بانکی جهانی در حال وقوع باشد و برخی از تحلیلگران می گویند که Credit Suisse نوک کوه یخ است. باب میشل، مدیر مدیریت دارایی جی‌پی مورگان و مدیر درآمد ثابت جهانی، می‌گوید که کردیت سوئیس نشان می‌دهد که تأثیر عقب‌افتاده انقباضات بانک مرکزی در طی مصاحبه با جاناتان فرو در «Bloomberg The Open» نشان می‌دهد که این نوک کوه یخ است. با تثبیت و درد بسیار بیشتر، “بنابراین پول خود را در دارایی های با بالاترین کیفیتی که می توانید پیدا کنید” قرار می دهید. او همچنین می گوید که فدرال رزرو باید متوقف شود.


اشتراک گذاری:

  • پوند/دلار آمریکا با خرید پناهگاه امن دلار آمریکا در مواجهه با بحران بانکی وزن شد.
  • باب میشل، مدیر ارشد مدیریت دارایی JPMorgan و مدیر درآمد ثابت جهانی، گفت که Credit Suisse نوک کوه یخ است.

با این وجود، دلار آمریکا در خرید امن افزایش یافته است. DXY، شاخصی که ارزش دلار را در مقابل سبدی از ارزها اندازه گیری می کند، این رقم را تا 105.103 تا 104 افزایش داد و به نوبه خود همه چیز را از جمله پوند انگلیس و علیرغم بودجه دولت بریتانیا در هم شکست.


منبع: https://www.fxstreet.com/news/gbp-usd-bears-in-the-market-on-safe-haven-us-dollar-buying-on-credit-suisse-risk-202303151801

معامله‌گران ادامه‌دار پوند/دلار در بازار هستند در حالی که ناآرامی‌های دوباره بازارهای جهانی را در روز چهارشنبه تحت تاثیر این خبر که بزرگترین سرمایه‌گذار Credit Suisse گفته است نمی‌تواند کمک مالی بیشتری به بانک سوئیس ارائه کند، در بازار هستند و این امر باعث شد تا مدیر عامل بانک سوئیس اطمینان‌های جدیدی در مورد مالی خود ارائه کند. استحکام – قدرت.

Credit Suisse در حال مبارزه برای بهبودی پس از یک رشته رسوایی است که اعتماد سرمایه گذاران و مشتریان را تضعیف کرده است و سقوط قیمت سهام این موسسه باعث ایجاد نگرانی مجدد در بین سرمایه گذاران در مورد انعطاف پذیری سیستم بانکی جهانی پس از فروپاشی سیلیکون ولی شده است. بانک هفته گذشته اولریش کوئرنر، مدیر عامل Credit Suisse با بیان اینکه پایه نقدینگی بانک همچنان قوی است و فراتر از همه الزامات نظارتی است، به آرام کردن اعصاب حرکت کرد.

اقدامات اعلام شده توسط صدراعظم جرمی هانت به عنوان تلاشی برای حمایت از بهره وری و سرمایه گذاری بدون ایجاد فشار بر امور مالی عمومی تلقی می شود که در غیر این صورت پوند انگلیس باید واکنش خوبی نشان دهد. با این حال، موضوعات مربوط به ریسک تا کنون چنین پیامدهای مثبتی را برای استرلینگ نادیده گرفته است. صدراعظم انگلیس می گوید که اقتصاد بریتانیا در مسیر درستی قرار دارد و برنامه دولت برای اقتصاد “کارساز” بود زیرا او آنچه را “بودجه رشد” خواند، اعلام کرد.

در این راستا، نگرانی ها در مورد بانک سوئیسی باعث کاهش شدید بازده اوراق قرضه اروپا و آمریکا شد زیرا سرمایه گذاران این سوال را مطرح کردند که آیا فدرال رزرو و سایر بانک های مرکزی می توانند به افزایش نرخ بهره برای مهار تورم ادامه دهند. اوراق دو ساله خزانه داری که همگام با انتظارات نرخ بهره حرکت می کنند، در پنج روز گذشته 98 واحد پایه سقوط کرده اند که بزرگترین افت از هفته دوشنبه سیاه در 19 اکتبر 1987 است. در روز چهارشنبه، از 4.413 کاهش یافته است. ٪ به پرداخت حداقل 3.72٪. هفته گذشته، بازارها برای بازگشت نرخ بهره فدرال رزرو آماده بازگشتند، اما بازارها اکنون با احتمال 80 درصدی افزایش 25 واحدی فدرال رزرو در هفته آینده قیمت گذاری می کنند و با احتمال 50 درصد بدون تغییر قیمت گذاری می کنند. علاوه بر این، قراردادهای آتی صندوق فدرال رزرو در دسامبر، که منعکس کننده نرخ یک شبه بانک ها برای وام دادن به یکدیگر است، به 3.62 درصد در بازار نشانه ای کاهش یافته است که انتظار دارد فدرال رزرو تا پایان سال، اگر نه قبل از آن، نرخ بهره را کاهش دهد.

خرید پناهگاه امن با دلار بودجه بریتانیا را تحت الشعاع قرار داده است