پس از گزارش PCE برای فدرال رزرو چه قیمتی وجود دارد و چه بازاری باید تماشا کرد

طرح نقطه از دسامبر 2022

ایالات متحده 2 سال بازده ماهانه

در مورد جلسه پیش رو، شانس 50 bps 24 درصد و باقیمانده 25 bps است.


منبع: https://www.forexlive.com/centralbank/whats-priced-in-for-the-federal-reserve-after-the-pce-report-and-what-market-to-watch-20230224/

من فکر می‌کنم که ارزش خرید کاهش دارایی‌های ریسک (و فروش دلار اگر/وقتی به 5.25 رسید) خواهد بود. در حال حاضر، اگرچه حرکت در اینجا و در دلار بالاتر است.

فکر می‌کنم سناریوی آخر هنوز محتمل‌ترین سناریو است، اما جای بحث زیادی وجود دارد.

به طور خاص، معاملات آتی صندوق فدرال رزرو امروز به 4.82 درصد رسید، اما از آن زمان به اوج 3.39 درصد در ماه ژوئیه بازگشته است، احتمالاً پس از اظهار نظر مستر و بولارد، شاهین های فدرال رزرو برای افزایش بیشتر تلاش نکردند.

با نگاهی به بازارها، بازدهی 2 ساله شاخص خوبی برای جایی است که بازار فکر می کند فدرال رزرو در آن جا خواهد افتاد و امروز به بالاترین سطح سال 4.81 درصد رسیدیم. این میزان هنوز از جایی که من ایستاده‌ام به اندازه کافی بالا نیست، اما افزایش بیشتر، یک وارونگی 100 bps در 2s-10s را در بازی ایجاد می‌کند.

سوال بزرگ فدرال رزرو در 22 مارس این است که نقاط جدید را کجا قرار دهد. آیا آنها می خواهند به بالای محدوده صعود کنند؟ آن را تا حد زیادی بدون تغییر رها کنید؟ یا سناریویی را انجام دهید که نرخ ها برای مدت طولانی تری بالاتر بماند؟

بازار اکنون مطابق با آنچه فدرال رزرو در نمودار نقطه‌ای دسامبر پیش‌بینی می‌کرد در یک نمونه نادر از هوشمندتر بودن بانک مرکزی از بازار حرکت کرده است. اما نبرد در مورد آنچه بعد اتفاق می افتد دوباره شروع می شود.