پس از کاهش نرخ بهره چین که ریسک پذیری را افزایش داد، دلار سقوط کرد. CPI ایالات متحده در تمرکز توسط Investing.com

پایین تر به 139.53 رسید، در حالی که انتظار می رود سیاست پولی فوق العاده سست خود را در اواخر این هفته حفظ کند، در حالی که حساس به ریسک 0.3٪ افزایش یافت و به 0.6774 رسید.


منبع: https://www.investing.com/news/forex-news/dollar-slips-after-chinese-rate-cut-boosts-risktaking-us-cpi-in-focus-3103875

حدس من به طور متوسط ​​این است که در چند سال آینده به آن خواهیم رسید.

رشد یورو در آستانه تصمیم بانک مرکزی اروپا

در جاهای دیگر، با 0.4 درصد افزایش به 1.2563 رسید و مقامات به افزایش بیشتر نرخ بهره در صورت بالا ماندن اشاره کردند.

این به عنوان نشانه ای تلقی می شود که مقامات چینی مصمم هستند که سیاست پولی سست را در تلاش برای تقویت روند بهبود کشور پس از ضربه ناشی از کووید، تقویت احساسات ریسک در سطح جهانی با هزینه بیشتر دلار امن، حفظ کنند.

تورم ایالات متحده به توقف فدرال رزرو اشاره می کند

اگر دیدگاه شرکت مدیریت سرمایه گذاری PIMCO فراگیر باشد، ممکن است در آینده نزدیک برای افزایش ارزش دلار با مشکل مواجه شود.

پس از اینکه بانک خلق چین نرخ بازپرداخت معکوس هفت روزه خود را با 10 واحد کاهش به 1.90 درصد از 2.00 درصد رساند، یوان به پایین ترین سطح خود در شش ماه گذشته رسید و از 2.00 درصد به 1.90 درصد رسید. در آگوست 2022 است.

جاناتان هسکل، سیاستگذار بانک مرکزی انگلیس در ستونی که روز دوشنبه منتشر شد، نوشت: «مهم است که ما همچنان در برابر خطرات شتاب تورم تکیه کنیم و بنابراین نمی توان افزایش بیشتر نرخ های بهره را رد کرد. “

بخوانید:  دلار کاهش یافت زیرا توافق سقف بدهی ایالات متحده باعث جذابیت پناهگاه امن توسط رویترز شد

در ساعت 03:15 ET (07:15 به وقت گرینویچ)، دلار آمریکا که ارزش دلار را در برابر سبدی از شش ارز دیگر دنبال می‌کند، با 0.3 درصد کاهش به 102.888 رسید و به سطوحی که آخرین بار در اواسط ماه مه مشاهده شده بود، سقوط کرد.

یوان چین پس از کاهش نرخ کاهش یافت

تحلیلگران انتظار دارند که قیمت ها در ماه می 4.1 درصد در طول سال افزایش یابد که سرعت آن نسبت به رشد 4.9 درصدی در آوریل کاهش یافته است، در حالی که انتظار می رود قیمت ها در ماه می 5.3 درصد در سال افزایش یابد که از 5.5 درصد کاهش یافته است.

PIMCO نسبت به دلار کم وزن است

0.3% افزایش یافت و به 1.0793 رسید، پس از تایید 6.1% در سال برای ماه می.

اندرو بالز، مدیر ارشد سرمایه گذاری برای درآمد ثابت در بازارهای نوظهور، گفت: “هیچ تضمینی وجود ندارد که ما دائماً ارزش دلار را کاهش دهیم، اما امروز (در) موقعیت یابی ما در مقایسه با G10 و EM (بازارهای نوظهور) دارای ارزش کمتری هستیم. مدیر دارایی 1.8 تریلیون دلاری روز دوشنبه گفت.

Investing.com – دلار آمریکا در اوایل تجارت اروپا در روز سه‌شنبه عقب‌نشینی کرد، به‌دلیل کاهش نرخ وام‌دهی کوتاه‌مدت چین، ارزش دلار آمریکا کاهش یافت، اگرچه داده‌های تورم آتی ایالات متحده و نشست سیاست فدرال رزرو منجر به درجه‌ای از عدم قطعیت شده است.


© رویترز.
تمرکز اکنون به آخرین نسخه منتشر شده از ایالات متحده در اواخر روز سه‌شنبه می‌پردازد، که انتظار می‌رود نشان دهد تورم در ماه مه اندکی کاهش یافته و می‌تواند فرصت توقف چرخه افزایش تهاجمی نرخ بهره را در زمان اعلام تصمیم خود در مورد نرخ بهره در روز چهارشنبه فراهم کند.

بخوانید:  جهش دلار به دلیل افزایش مجدد نرخ بهره فدرال رزرو در میان مشاغل ماه مارس، کاهش مشکلات بانکی توسط Investing.com

این نشان دهنده کاهش نرخ سالانه از 7.2 درصد در ماه قبل است، اما بعید است که افزایش نرخ بهره آن تا 25 واحد پایه را دوباره در روز پنجشنبه متوقف کند.