پرده کرکره فلزی خرید پرده کرکره فلزی قیمت پرده كركره ای فلزی

پرده کرکره فلزی خرید پرده کرکره فلزی قیمت پرده كركره ای فلزی

کرکره چوبی در دو سایز 25 و 50 میلیمتری تولید می‌شود که دارای رنگ بندی محدود نسبت به کرکره های فلزی می‌باشد. این روز ها به سبب اینکه این مدل پرده ها دکوراسیون متفاوت تری را به فضای محیط های مختلف می دهد، بیشتر مردم تمایل و گرایش زیادی نسبت به خرید این نوع پرده ها پیدا کرده اند. پرده کرکره فلزی sixteen میل به سبب اندازه و سایزی که داردپوششی بسیار مناسب و زیبارا برای انواع پنجره ها ایجاد می کند. این گونه پرده به وسیله ی اتصالاتی محکم به یکدیگر متصل شده و پره های آن به وسیله ی نخ مخصوصی به آسانی جمع می شود. پرده کرکره فلزی sixteen میل پرفراژ با ظرافت وسایز sixteen میل در رنگ های ویژه و پر فروشی تولید شده پرده کرکره فلزی پرفراژ طوری طراحی شده است که دید و رنگ را بطور هماهنگ نشان می دهد. ماهیت فنی پرده کرکره فلزی پرفراژمبتنی بر کاهش و جلوگیری از تابش آفتاب و امکان بازتاب آن به سقف از مزایای استفاده از این نوع پرده بشمار می رود.

  • این پرده از تیغه های فلزی آلومینیومی تشکیل شده که با استفاده از مکانیزم نخی حرکت عمودی دارد و به بالا جمع می vistapardeh.ir/ شود.
  • بله، تمامی خدمات مرتبط با پرده کرکره فلزی که شامل طراحی، تولید، نصب، تعمیر و شستشوی پرده است توسط مجموعه انجام می­شود.
  • شما می توانید با استفاده از پرده کرکره فلزی نور را در هر جهتی که مایل هستید تنظیم کنید و میزان روشنایی فضا را به دلخواه خود تنظیم کنید.
  • رنگ­هایی که بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار می­گیرند رنگ­های طوسی، نقره­ای، سفید، مشکی، طلایی، کرمی هستند.
  • هر زمان، روز یا شب شما می توانید از خورشید لذت ببرید، کمی از حریم خصوصی لذت ببرید، اما مهمتر از همه، از کنترل کامل بر نور با کمک پرده در خانه خود لذت ببرید.

پیشنهاد می کنیم خرید پرده دفتر با قیمت های استثنایی تهران پرده را از دست ندهید. دقت کنید که حداقل متراژ برای خریدپرده کرکره فلزی 1.5مترمربع می باشد. پرده های كركره ای در کل با دو نوع پرده کرکره آلومینیومی و پرده کرکره چوبی عرضه می شود. به طور مثال از کرکره چوبی که کرکره ای لوکس محسوب می‌شود نباید توقع قیمتی پایین داشته باشیم.

انواع پرده کرکره

به بیان ساده تر شما دیگر مجبور نیستید برای باز کردن پنجره یا ورود و خروج از درب، پرده را بالا بکشید. پیشنهاد می کنیم خرید پرده لوردراپه تصویری با قیمت های استثنایی تهران پرده را از دست ندهید. یکی از بهترین ایده‌ها برای اتاق نوجوانان است که می‌تواند با طرح کاغذ دیواری و سایر وسایل اتاق هماهنگ باشد. به طور کلی رنگ‌ها می‌توانند انرژی مثبت خود را به ما القا کنند و انرژی منفی را از ما دور کنند؛ به همین دلیل استفاده از تنوع رنگی در جای جای دکوراسیون اهمیت زیادی دارد.

شیشه مات کن های وارداتی رنگی و ساده به همراه لیست قیمت

لازم به ذکر است کلیه ی متعلقات پرده کرکره فلزی از جمله نخ، باطوم و ریل و همچنین پایه های سقفی پرده نیاز به پرداخت اضافی نمی باشند و بهای آن همگی در پرده ها محاسبه شده است. بگیرید و پس از آگاهی از قیمت پرده آلومینیومی در مساحت ضرب و قیمت نهایی رو محاسبه کنید و برای خرید پرده آلومینیومی با ما تماس بگیرید . پرده کرکره آلومینیوم که برای پارتیشن استفاده میگردد معمولا از پرده هایی با تیغه های ۱۶ میلیمتری میباشد که در پارتیشن های دو جداره این پرده ها بین دوجدار پارتیشن و در پارتیشن های تکجداره بروی قاب داخلی پارتیشن نصب میگردد.

شما میتوانید پرده کرکره خود را بسته به جنس آن با روشهای مختلفی شستشو دهید. پرده های کرکره فلزی را می توان با آب و کف و ابر نرم شستشو داد و پس از خشک شدن مجددا نصب کرد. پس از ثبت سفارش خرید مدل‌های پرده کرکره فلزی، با توجه به متراژ و تعداد پرده‌ها زمان آماده سازی پرده سه تا چهار روز خواهد بود. یکی روش بیرون کادر و پوشش کامل پنجره و روش دیگر، فقط پوشش شیشه (تو کار). از مزیت های اندازه گیری تو کار، میتوان به نصب روی شیشه و درب ورودی اشاره کرد که این روش باعث کارایی آسان شما میشود.

کرکره فلزی

از مهمترین مواردی که روی قیمت پرده کرکره فلزی تاثیر گذار می باشد ابعاد پنجره است. طبیعی ست که هر چه ابعاد پنجره بزرگتر باشد بی شک قیمت پرده کرکره فلزی نیز بالاتر خواهد رفت چرا که متراژ بیشتری از پرده برای پوشش دادن پنجره نیاز خواهد بود. مطمئنا دلایل منطقی و اصولی محکمی پشت این قضیه است و باید گفت که قیمت پرده کرکره فلزی با تیغه های باریک تر یعنی تیغه های 16 میلیمتری بیشاز تیغه های پهن یعنی تیغه های 5 سانتیمتری می باشد.